۵ کشته و ۶ زخمی در درگیری دنباله‌دار سارقان مسلح با پلیس در سه استان ایران

Armed-Theives-Isfehan-Iran

تقاطع: در یک درگیری مسلحانه میان سارقان مسلح و نیروهای انتظامی که از شهرستان الیگودرز در استان لرستان آغاز شده و تا شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار در استان اصفهان ادامه پیدا کرده، ۳ عضو نیروی انتظامی و ۲ شهروند عادی، کشته و ۶ مامور انتظامی دیگر زخمی شده‌اند. یکی از کشته‌شدگان، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان است.

به گزارش خبرگزاری “فارس”، ظهر روز شنبه (۶ دی-۲۷ دسامبر) سرقتی مسلحانه از یکی از بانک‌های شهرستان الیگودرز انجام شد و پس از آن سارقان به سمت “خمین” در استان مرکزی متواری شدند که درگیری آن‌ها با ماموران پلیس در این شهرستان، به سمت روستای سعیدآباد در شهرستان گلپایگان کشیده شد.

به نوشته‌ی “فارس”، سارقان در مسیر حرکت خود به سمت گلپایگان، یک دانشجو را گروگان می‌گیرند و وی را به ضرب گلوله از ناحیه دست و پا مجروح می‌کنند. پس از آن، درگیری آن‌ها با ماموران راهنمایی و رانندگی و انتظامی منجر به کشته شدن محمد هاشمی، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان و یک سرباز همراه او می‌شود. سارقان پس از این درگیری، اسلحه‌‌ها را برمی‌دارند و ماشین پلیس را با خود به روستای وانشان خوانسار می‌برند و در آنجا به آتش می‌کشند و دو سرباز دیگر را هم مجروح می‌کنند.

در همین ارتباط، ساعتی قبل (ظهر یکشنبه ۷ دی)، سردار عبدالرضا آقاخانی، فرمانده انتظامی استان اصفهان، در حاشیه جلسه “شورای تامین گلپایگان” در میان خبرنگاران حاضر شد و گفت که در جریان درگیری‌ میان سارقان و پلیس، سه عضو نیروی انتظامی کشته و ۶ عضو دیگر زخمی شده‌اند.

به گفته‌ی وی، هم‌چنین دو شهروند عادی نیز در جریان تعقیب و گریزها به ضرب گلوله‌ی سارقان، جان باخته‌اند.

فرمانده انتظامی اصفهان درباره‌ی آخرین وضعیت سارقان مسلح نیز گفت: «ضاربان در مرحله اولیه ۳ نفر بودند که یکی از آن‌ها در درگیری با پلیس در گلپایگان کشته شد و ۲ نفر دیگر متواری و تحت تعقیب هستند.»

او با بیان این‌که آن‌ها «هنوز در جغرافیای استان اصفهان حضور دارند» افزود که «فعالیت پلیس در استان‌های هم‌جوار نیز برای دستگیری ضاربان ادامه دارد».

One thought on “۵ کشته و ۶ زخمی در درگیری دنباله‌دار سارقان مسلح با پلیس در سه استان ایران

  1. باید بگویم داستان استاد بهزاد فراهانی و خانواده ی محترمتش با گلشیفته که الت دست شده متفاوت است.خیلی ها به نادرست از گلشیفته حمایت کرده اند و کار او را شخصی دانسته اند در حالیکه خیلی از جوان ها با یاد سینه ها و اونجای او با خود ان کاری که نباید میکنند و خیلی از مردها با تصور صورت، پستان ها و الت تناسلی گلشیفته با همسر خود میخوابند.ایا این کم از یک فاجعه نیست؟!ایا این تابو شکنی است؟! حتما عکس بعدی گلشیفته عکسی است که در ان مردی سینه های او را نوازش میکند و عکس بعدی … و بدین ترتیب اورا به سمت نیستی و تباهی پیش می برند

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: