آلبوم عکس: نایت‌کلابی که کارمندان مرد جوان آن به زنان سرویس می‌دهند

Marusya-NightClub-4

تقاطع: “دنیس سینیاکوف”، عکاس روس در تازه‌ترین عکس‌های خود که در وب‌سایت شبکه‌ی خبری سی.ان.ان منتشر شده، یک باشگاه شبانه (نایت‌کلاب) در مسکو را به تصویر کشیده که در آن، مردان به زنان سرویس می‌دهند.

در این “باشگاه شبانه” که “ماروسیا” نام دارد، مردانی جوان، عضلانی که اغلب بالاتنه‌شان برهنه است، زیر نور قرمز، برای مشتری‌های زن‌شان مشروب سرو می‌کنند، با آن‌ها می‌رقصند و سرگرم‌شان می‌کنند.

به گفته‌ی سینیاکوف، این جوانان، بین ۲۶ تا ۳۰ ساله هستند و عمدتا از بخش‌های دیگر روسیه، اوکراین، و بلاروس به مسکو آمده‌اند.

برخی از آن‌ها که با این عکاس حرف زده‌اند، می‌گویند که از این روش زندگی راضی هستند چرا که به آسانی، پول خوبی در می‌آورند.

آن‌ها هم‌چنین تاکید می‌کنند که اجباری برای بودن با زنان ندارند و اگر از یکی از مهمانان‌شان خوش‌شان نیاید، می‌توانند دادن خدمات بیشتر به او را رد کنند.

با این وجود همه‌ی این مردان جوان، به قدری مودب هستند که زنان زیادی، گاه برای چند بار در هفته به این نایت‌کلاب می‌روند.

اما مشتریان آن‌ها چه کسانی هستند؟

اِوا، زنی ۲۵ ساله که از شوهرش طلاق گرفته است و با فروش لباس‌های مارک، زندگی‌اش را می‌گذراند، یکی از آن‌ها است. او در یکی از اتاق‌های خصوصی “ماروسیا” در لباس مهمانی مشکی‌رنگ، و در حالی که شامپاین در دست دارد، با آرامش نشسته است. دیگری، کسنیا ۲۲ ساله است که به مهمانی‌های زیادی در این کلاب می‌آید و گاه سگش را نیز همراه خود می‌آورد.

سینیاکوف، این زنان را این‌گونه توصیف می‌کند: «آن‌ها نوع تازه‌ای از زنان مسکو هستند: باهوش، با اعتماد به نفس، جذاب، و پول‌دار.»

ماروسیا برای این زنان جایی است که در آن، خود را در اختیار دیگری قرار می‌دهند. آن‌ها پول می‌دهند تا با مرد مورد پسندشان برقصند؛ شیطنت کنند؛ و مورد نوازش قرار بگیرند. آن‌ها حتی پارتنرشان را انتخاب می‌کنند.

به گفته‌ی این عکاس روس، این زنان هر کدام، سرویس‌دهنده‌ی مخصوص خودشان را در کلاب دارند.

“ماروسیا” چند سال قبل در محله‌ای در مرکز مسکو تاسیس شد. “جلسه رقص نیم‌ساعته”، “ماساژ صمیمانه”، و یا “گذراندن با یکی از کارمندان در یکی از اتاق‌های خصوصی” از جمله سرویس‌هایی هستند که در منوی این کلاب دیده می‌شود. سرویس‌هایی که از ۳۵ دلار شروع و به چند هزار دلار ختم می‌شود.

سینیاکوف با تاکید بر این‌که روس‌ها به طور کلی آدم‌های خیلی پول‌داری نیستند، از زنانی خبر می‌دهد که در یک شب به آسانی تا ۲۰۰۰ دلار هم خرج می‌کنند.

این عکاس پیشین خبرگزاری‌های رویترز و فرانس‌پرس، در توصیف وضعیت، یک جمله‌ی معروف را به یاد می‌آورد: «دو کشور وجود دارد: یکی روسیه است و دیگری مسکو نام دارد. در مسکو اوضاع کمی متفاوت‌تر است.»

نظرتان را بنویسید