آلبوم عکس: جذاب بودن گزارش‌گر زن فوتبال، شغلش را به خطر انداخت

Katarina Sreckovic-Serbian-Sexy-Reporter-9

تقاطع: یک مجری تلویزیونی در صربستان نزدیک بود به دلیل بیش از حد جذاب بودن، کارش را به عنوان گزارش‌گر ورزشی از دست بدهد.

به نوشته‌ی وب‌سایت خبری “دیلی-میل”، کاترینا سرکوویچ ۲۵ ساله، مجری شوی تلویزیونی اختصاصی باشگاه فوتبال “ستاره سرخ بلگراد”، با این مشکل مواجه است که بازیکنان این باشگاه در هنگام مصاحبه با او نمی‌توانند روی مسائل فنی داخل زمین تمرکز کنند و جذابیت او، حواس‌شان را پرت می‌کند.

مسوولان باشگاه “ستاره سرخ” می‌گویند که بازیکنان این باشگاه وقتی با “کاترینا” مصاحبه می‌کنند، گویی حرف‌های او را نمی‌شنوند و به سوالات فنی وی، پاسخ‌های نامناسب می‌دهند.

خود این گزارش‌گر نیز در گفتگویی ضمن پذیرش این موضوع که در شروع کارش با چنین مشکلی مواجه بوده، گفته که در حال حاضر بازیکنان تیم به اندازه‌ی کافی او را شناخته‌اند.

او هم‌چنین تایید کرده که چند بار از او خواسته شده بود تا از کنار زمین دور شود چرا که بازیکنان خودشان گفته‌اند حواس‌شان پرت می‌شود و نمی‌توانند تمرکز کنند.

“کاترینا سرکوویچ” با ابراز خوشحالی از هم‌کاری‌اش با این باشگاه مطرح صربستانی، خود را یک “هوادار بزرگ” تیم “ستاره سرخ” معرفی می‌کند و می‌گوید این کار، «شغل رویایی‌» او است.

او که دانش‌آموخته‌ی زبان و ادبیات چینی است، پیش‌تر با یک بازیکن جوان در رابطه بوده، اما در حال حاضر، دوست‌پسری غیر فوتبالیست دارد که البته هم‌چون او از طرفداران دوآتشه‌ی “ستاره سرخ” است.

“ستاره سرخ” در اوایل دهه‌ی نود میلادی و پیش از فروپاشی کشور یوگسلاوی، قهرمان اروپا بود. این باشگاه، هرچند که در حال حاضر با بحران شدید مالی روبه‌رو شده، اما هم‌چنان یکی از دو باشگاه مطرح صربستان، و پرطرفدارترین تیم این کشور است.

One thought on “آلبوم عکس: جذاب بودن گزارش‌گر زن فوتبال، شغلش را به خطر انداخت

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: