آلبوم عکس: مدل سکسی اهل کریمه تازه‌ترین سوژه جنگ تبلیغاتی روسیه و اوکراین

Crimean-Busty-Model-Rusiia-Ukraine-War-8

تقاطع: جنگ تبلیغاتی میان روسیه و اوکراین به دنبال انتخاب یک مدل اهل “کریمه” با پستان‌های بزرگ به عنوان برنده‌ی زیبایی طبیعی روسیه، به جاهای عجیب و غریبی کشیده شده است.

به گزارش “تقاطع” و به نقل از “دیلی-میل”، “ماریا زارینگ” که گفته شده پستان‌هایی طبیعی با سایز ۳۴k دارد، در منطقه‌ی با اکثریت روس‌‌تبار “کریمه” متولد شده است که تا سال گذشته جزیی از اوکراین بود اما در ماه مارس (اسفند ۹۲) با حمایت نظامی روسیه در یک همه‌پرسی از این کشور جدا شد و اعلام استقلال کرد.

در واکنش به انتخاب این مدل ۲۸ ساله، شماری از مفسران اوکراینی، روسیه را متهم کرده‌اند که قصد “تحقیر” اوکراین را داشته است. آن‌ها هم‌چنین می‌گویند که پستان‌های “ماریا زارینگ” طبیعی نیست.

در همین ارتباط، “اوکسانا ملنیک”، یک کارشناس زیبایی مقیم “کیف” می‌گوید: «مسکو با این انتخاب خواسته یکی از موفقیت‌های ما را به نام خود بکند و از این طریق به اوکراین بخندد. اما در حقیقت، او حتی یک زن طبیعی هم نیست.»

با این وجود، “ماریا” در مصاحبه‌ای تاکید کرده که علاقه‌ای به سیاست ندارد و نمی‌خواهد بخشی از این “خشم عمومی” باشد.

او گفته: «من به پستان‌هایم، هیکلم، عنوانی که به دست آورده‌ام، و همین‌طور وطنم افتخار می‌کنم.»

این مدل که اکنون در مسکو زندگی می‌کند، پیش‌تر یک کار اداری در حوزه‌ی بازاریابی داشت اما پس از آن‌که برنده‌ی جایزه‌ی تلویزیونی رقابت “پیراهن خیس” شد، شغلش را کنار گذاشت و وارد کار مدلینگ شد.

2 thoughts on “آلبوم عکس: مدل سکسی اهل کریمه تازه‌ترین سوژه جنگ تبلیغاتی روسیه و اوکراین

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: