آلبوم عکس: مدلی که با ۵۳ هزار دلار تبدیل به «عروسک سکسی» شد


تقاطع: “ویکتوریا وایلد” یک مدل فرانسوی است که در پنج سال گذشته، با صرف دست‌کم ۵۳ هزار دلار برای انجام چندین عمل جراحی پلاستیک در نقاط مختلف بدنش، خود را به شکل یک “عروسک سکسی” (Sex Doll) درآورده است تا به آرزوی کودکی‌اش برسد.

این مدل ۳۰ ساله که در روستایی کوچک در لاتویا (لتونی) به دنیا آمده و بزرگ شده به “دیلی-میل” می‌گوید: «دوران کودکی من خیلی معمولی بود. از آن‌جایی که لاغر و بلوند بودم، مردم من را باربی صدا می‌کردند. اما من از این‌که پستان‌های کوچکی داشتم، ناراحت بودم و به این خاطر، نوعی عقده‌ی حقارت داشتم.»

او ادامه می‌دهد: «من در آن سن و سال، چیزی درباره‌ی جراحی پلاستیک نمی‌دانستم اما آرزوی همیشگی‌ام این بود که شبیه یک عروسک سکسی جذاب با سینه‌های بزرگ و لب‌هایی به معنای واقعی بزرگ باشم.»

شروع به واقعیت پیوستن فانتزی ذهنی “ویکتوریا” زمانی بود که در ۲۵ سالگی با دوست‌پسر ایتالیایی‌اش سیمون آشنا شد. او که یک تاجر بود، دوست‌دخترش را تشویق کرد تا رویایش برای تبدیل شدن به یک “عروسک سکسی واقعی” را عملی کند و برای این منظور به او کمک کرد تا هزینه‌ی بیش از ۵۰ هزار دلاری عمل‌های جراحی زیبایی‌اش را تامین کند.

با کمک “سیمون” و نیز پولی که “ویکتوریا” از طریق مدلینگ به دست می‌آورد، او توانست تا از عهده‌ی مخارج عمل کاشت لب، بوتاکس، کاشت باسن، عمل بینی، و سه دور عمل بزرگ کردن سینه‌هایش که آن‌ها را از سایز A به ۳۲G تبدیل کرده، بربیاید.

“وایلد” که حالا در شهر بندری کَنز در فرانسه زندگی می‌کند و از ظاهر و زیبایی‌اش راضی است، به “مترو” می‌گوید: «سیمون هم این “ظاهر عروسک سکسی” را دوست دارد. مردم در خیابان به من نگاه، و مردها کاملا ستایشم می‌کنند. و سیمون هم از توجهی که به من می‌شود احساس غرور می‌کند.»

او که به خاطر ظاهر تازه‌اش، پیشنهادهای وسوسه‌انگیزتری دریافت کرده، می‌افزاید: «من می‌خواهم به خاطر با لقب “عروسک سکسی” به شهرت برسم.»

One thought on “آلبوم عکس: مدلی که با ۵۳ هزار دلار تبدیل به «عروسک سکسی» شد

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: