یک “بار” در آمستردام به مسلمانان، روسپی “حلال” ارائه می‌دهد

Halal-Prostitution

تقاطع: آن‌گونه که یک خبرگزاری بلژیکی گزارش داده، یک “بار” در شهر آمستردام هلند قصد دارد به مشتریان مسلمان خود روسپی “حلال” ارائه دهد. ایده‌ای که انتظار می‌رود باعث ایجاد جنجال در میان جمعیت مسلمان این شهر بشود.

“جاناتان سویک”، مدیر آینده‌ی بار “کروسانت شو” و مدیر پیشین هتلی در “ژومبلو” در کشور بلژیک، هفته‌ی گذشته به خبرگزاری “نورد پرس” گفت: «مانند هر گروه دیگری، مسلمانان هم سراغ روسپی‌ها می‌روند و طبیعی است که می‌خواهند این کار را بدون نقض مذهب‌شان انجام بدهند.»

او اضافه کرد: «امروز، به مدد “کروسانت شو” مسلمانانی که مایل به لذت بیشتر هستند می‌توانند بدون ارتکاب “فعل حرام” از آن بهره‌مند شوند.»

این “بار” قرار است در ماه آینده‌ی میلادی، روز ۱۲ ژوئن افتتاح شود و آن‌گونه که خبرگزاری بلژیکی نوشته، مدیران آن توانسته‌اند اجازه‌ی سه “امام جماعت میانه‌رو” را برای سرویس ویژه‌شان کسب کنند. این سه، در نوشتن پیش‌نویس مقررات و قوانین حاکم بر بار نیز مشارکت داشته‌اند.

آقای سویک در این باره می‌گوید: «معیارهای ما برای صدور گواهی برای روسپی‌های “حلال” با هم‌کاری سه “امام” روشن‌فکر و میانه‌رو نوشته شده است و بر اساس آن، روسپی‌ها حق مصرف الکل و یا مواد مخدر را ندارند و هر دو ماه یک بار هم باید آزمایش بدهند.»

او می‌افزاید: «آن‌ها هم‌چنین باید روزی پنج بار نماز بخوانند که در این میان، نماز حتی اگر هنگام ارائه “سرویس” باشد نیز باید خوانده شود.»

با این وجود، مدیر بار توضیح نداده که ارتباط بین زوج‌ها خارج از ازدواج شرعی، چگونه در این بار “حلال” می‌شود چرا که بر اساس قوانین اسلام، “سکس” میان زن و مرد، تنها در چارچوب ازدواج مجاز شناخته می‌شود.

مسلمانان، اقلیتی یک میلیونی از جمعیت ۱۶ میلیون نفری هلند را تشکیل می‌دهند و بیشترشان نیز اصلیتی ترک یا مراکشی دارند.

 

2 thoughts on “یک “بار” در آمستردام به مسلمانان، روسپی “حلال” ارائه می‌دهد

  1. از این امام های روشنفکر هلندی چند تایی برای جوانان ایرانی بفرستید تا در ایران هم بشود از این حوزه های فیضیه باز کرد تا همه فیض ببرند قسمت خنده دار ماجرا این قسمت است که میگه نماز خواندن در حین ارائه سرویس

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: