تصویری: سابقه علاقه دیپلمات بلندپایه ایرانی به هنرمندان زن مصری

Vafa-Amer-Mojtaba-Amani-Place

تقاطع: به دنبال انتشار گزارش روز گذشته‌ی “تقاطع” از میهمانی نوروزی رییس دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی در مصر با حضور “البا کلرد”، خواننده‌ی جوان و زیباروی مصری، اطلاعات تازه‌تری به دست ما رسیده که نشان می‌دهد علاقه‌ی این دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی به هنرمندان زن جذاب مسبوق به سابقه بوده است.

بر اساس این اطلاعات تازه، در بهمن‌ماه ۱۳۹۱ و در مهمانی که توسط مجتبی امانی به مناسبت سال‌گرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل اقامتش برگزار شده بود، “وفا عامر” بازیگر زن مشهور مصری نیز حضور داشت.

آن مهمانی که محمود احمدی‌نژاد، رییس پیشین جمهوری اسلامی نیز در آن حاضر و برای میهمانان سخنرانی کرده بود، با انتقاد رسانه‌های حامی حکومت در ایران مواجه شد که نوشته بودند “وفا عامر” به بازی در فیلم‌های «غیراخلاقی» شهره است و «هیچ ابایی از به نمایش گذاشتن بدنش ندارد!»

مجتبی امانی، عضو حزب موتلفه‌ی اسلامی و از حامیان محمود احمدی‌نژاد در سال‌های گذشته بود که با روی کار آمدن دولت روحانی نیز هم‌چنان در سمتش باقی مانده است.

به نظر می‌رسد انتصاب و تداوم حضور آقای امانی در سمت نمایندگی جمهوری اسلامی در مصر، به ارتباط قدیمی “حزب موتلفه” و “جماعت اخوان‌المسلمین” بی‌ارتباط نباشد. او در روزهای گذشته نیز برای توضیح در همین خصوص به وزارت خارجه مصر احضار شد.

گزارش تصویری وب‌سایت مصری “المصر الیوم” از آن مراسم را می‌توانید در اینجا ببینید.

گزارش تصویری تقاطع از دعوت بلندپایه‌ترین دیپلمات جمهوری اسلامی در مصر از “البا کلرد” هنرمند جوان و زیباروی مصری را در اینجا ببینید.

هم‌چنین گزارشی ویدئویی زیر را از حضور “وفا عامر” و همسرش در مهمانی فبریه ۲۰۱۳ مجتبی امانی که با حضور احمدی‌نژاد برگزار شد مشاهده کنید.

نظرتان را بنویسید