تصویری: رییس جمهوری کلمبیا در حال سخنرانی شلوارش را خیس کرد

Colombian-president-pees-himself

تقاطع: خوان مانوئل سانتوس، رییس جمهوری کلمبیا، در جریان کمپین خود برای انتخاب دوباره به این سمت، در یک سخنرانی در شهر بارانکویلا با یک فاجعه روبه‌رو شد و شلوار خود را خیس کرد.

به گزارش تقاطع و به نقل از “لاتین تایمز”، آقای سانتوس در حال ایراد یک سخنرانی پرشور بود که ادرار بی‌اختیارش اتفاق افتاد و از همه بدتر آن‌که از این صحنه فیلم‌برداری شد و به دنبال آن، ویدئوی “رییس جمهور خودش را خیس می‌کند” به سرعت سراسر فضای اینترنت را فرا گرفت و مانند «لکه‌ی خیس» روی شلوار، به سرعت در کلمبیا پخش شد.

درحالی‌که بسیاری از کلمبیایی‌ها با نظرات شرم‌آور، رییس جمهورشان را مورد حمله قرار دادند، عده‌ی دیگری نیز بودند که اقدام وی در ادامه دادن سخنرانی در چنین وضعیتی را شجاعانه توصیف کردند.

برای نمونه، یکی از کاربران یوتیوب در دفاع از خوان سانتوس نوشته است: «او به جای آن‌که خجالت‌زده شود، همان‌جا ایستاد و مانند یک مرد و یک رهبر به سخنرانی‌اش ادامه داد.»

چندین نفر نیز به عمل جراحی سال ۲۰۱۲ آقای رییس جمهور برای برداشتن سرطان پروستاتش، و کمی بعدتر، ابتلای او به یک عفونت ادراری، اشاره کردند و مدعی شدند که این بی‌اختیاری ادراری، احتمالا در نتیجه‌ی آن عمل و عفونت متعاقب آن به وجود آمده است.

خوان مانوئل سانتوس، در نوامبر گذشته اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۴ بار دیگر کاندیدا خواهد شد. او این موضوع را با جلب توجه به موفقیت‌های دولتش در چهار سال گذشته، به ویژه مذاکرات صلح با شورشیان مسلح “فارک” و نیز کاهش فقر و بی‌کاری در کلمبیا توجیه کرد.

این انتخابات در ماه می برگزار می‌شود و سانتوس در صورت پیروزی تا سال ۲۰۱۸ در سمت خود باقی خواهد ماند. او گفته که می‌خواهد «تحولات بزرگی» را که آغاز کرده، هم‌چنان رهبری کند.

ویدئوی ادرار ناخودآگاه رییس جمهوری کلمبیا در جریان سخنرانی انتخاباتی‌اش را در زیر ببینید.

نظرتان را بنویسید