ویدئو و عکس: مجسمه لخت هیلری کلینتون در نیویورک

 

تقاطع: صبح روز سه‌شنبه (۱۸ اکتبر-۲۷ مهر)، مجسمه‌ای برهنه از هیلری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، به مدت یک ساعت در “منهتن جنوبی” در مقابل دیدگان نیویورکی‌ها قرار گرفت. این مجسمه که توسط یک هوادار خشمگین کلینتون به پایین کشیده و با حضور پلیس جمع شد، به نوعی پاسخی است از سوی طرفداران دانلد ترامپ به قرار گرفتن مجسمه‌ی لخت وی در “میدان یونین” نیویورک در ماه آگست.

به نوشته‌ی “نیویورک‌پست”، مجسمه‌ی برهنه کلینتون، حدود ساعت ۶ صبح در بیرون ایستگاه مترو “بولینگ گرین” نصب شد تا این‌که حدود ساعت ۷، یک هوادار زن او، مجسمه را به زمین انداخت و بخشی از آن را شکست. این زن که نامش “نانسی” اعلام شده سپس به پلیس اطلاع داد و حدود ساعت ۷:۳۰ هنرمند سازنده‌ی مجسمه، به خواست پلیس، آن را از محل جمع کرد و با خودش برد.

گفتنی است، پیش‌ از این، قرار گرفتن مجسمه‌ی مشابه “ترامپ” در روز ۱۸ آگست (۲۸ مرداد) در نیویورک با واکنش متفاوتی از سوی گردشگران و نیویورکی‌ها روبه‌رو شده بود که چند ساعتی با آن عکس گرفتند تا این‌که سرانجام توسط ماموران شهرداری جمع شد.

naked-hillary-statue-3 trump-hillary-statue-2 trump-hillary-statue-1 trump-hillary-statue-3 naked-hillary-statue-1 naked-hillary-statue-2

 

نظرتان را بنویسید