جانشین فرمانده سپاه: پرطرفدارترین نام‌های اروپا «محمد» و «نور» هستند

salami-mashhad-mehr95

تقاطع: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌گوید «در حال حاضر پرطرفدارترین نام برای کودکان در غرب نام‌های “محمد” و “نور” است» و این موضوع نشان می‌دهد که «اسلام سبب تغییر هویت اروپا و تجلی نور در عالم شده است».

به نوشته‌ی خبرگزاری “تسنیم”، حسین سلامی روز پنج‌شنبه (۸ مهر-۲۹ سپتامبر) در همایش دادستان‌های کشور در مشهد گفت: «امروز شاهد پیشرفت اسلام در قلب اروپا هستیم چرا که اکنون ۱۶۰۰ مسجد در انگلستان وجود دارد.»

وی هم‌چنین با بیان اینکه «خوشبختانه توانسته‌ایم فرمول‌های دشمن را برای تسلط بر دریا، هوافضا و زمین باطل کنیم»، اظهارات پیشین خود درباره‌ی مجبور کردن امریکایی‌ها به فارسی حرف زدن در خلیج فارس را تکرار کرد و گفت: «امروز در دریا امریکایی‌ها مجبورند با زبان فارسی با پاسداران انقلاب اسلامی صحبت کنند. در واقع خواستاران حریم دریای ما آن‌ها را به فارسی صدا می‌زنند و آن‌ها نیز زبان فارسی جواب ما را می‌دهند. لذا آن‌ها را مجبور ساخته‌ایم که این قواعد را رعایت کنند و نُرم‌های آنها را شکستیم.»

گفتنی است در همایش دادستان‌های سراسر کشور، علاوه بر جانشین فرمانده سپاه، شماری دیگر از مقامات ارشد جمهوری اسلامی هم‌چون رییس و معاونان قوه قضاییه، وزرای اطلاعات و کشور، فرمانده پلیس و ابراهیم رییسی (تولیت آستان قدس رضوی و دادستان ویژه روحانیت) حضور داشتند.

نظرتان را بنویسید