ویدئو: نمایش دراماتیک برادران “برانلی” در سه‌گانه مکزیک


تقاطع: روز یکشنبه (۱۸ سپتامبر-۲۸ شهریور) در جریان روز آخر رقابت‌های جهانی سه‌گانه در جزیره‌ی “کوزومل” مکزیک، دو برادر بریتانیایی، اتفاقی دراماتیک را رقم زدند که مورد توجه گسترده شبکه‌های خبری جهان قرار گرفته است.

در این رقابت، “الیستر برانلی”، قهرمان مدال طلای “سه‌گانه” در المپیک‌های لندن و ریو، در حالی که کمتر از ۵۰ متر به خط پایان مسیر ۱۰کیلومتری و جایگاه نخست فاصله داشت برادر جوان‌ترش “جانی” را که از حال رفته بود، در آغوش گرفت و با خود به خط پایان رساند. “الیستر” ۲۸ساله حتی کاری کرد که “جانی” ۲۶ساله، جلوتر از او از خط پایان عبور کند تا عنوان دومی‌اش در مجموع رقابت‌ها تضمین شود.

در این فاصله، “هنری شومن” از افریقای جنوبی موفق شد زودتر از خط پایان بگذرد و قهرمان رقابت “کوزومل” بشود.

با این وجود، در مجموع رقابت‌های جهانی “سه‌گانه”، این “ماریو مولا” ورزشکار اسپانیایی بود که برای نخستین بار توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد. “جانی برانلی” نیز که در “ریو” بعد از برادرش، مدال نقره را کسب کرده بود، با ۴ امتیاز کمتر از “مولا” در جای دوم ایستاد و مقام سوم به دیگر ورزشکار اسپانیایی “فرناندو آلارزا” رسید.

در این میان اما، آن‌چه قهرمانی “مولا” را تحت تاثیر قرار داد، نمایش دراماتیک برادران “برانلی” بود.

گفتنی است در رقابت‌های سه‌گانه یا “تریاتلون”، ورزشکاران ابتدا ۱۵۰۰متر شنا می‌کنند؛ سپس ۴۰ کیلومتر رکاب می‌زنند؛ و در پایان نیز ۱۰ کیلومتر می‌دوند تا به خط پایان برسند.

نظرتان را بنویسید