پایان مهم‌ترین ازدواج هالیوود: آنجلینا جولی از برد پیت طلاق می‌گیرد

angelina-jolie-and-brad-pitt

تقاطع: آنجلینا جولی و برد پیت، زوج بازیگر معروف از یکدیگر جدا می‌شوند.

یک منبع آشنا به پرونده، با اعلام این خبر به شبکه‌ی خبری سی.ان.ان گفته که “جولی” ۴۱ساله دادخواست طلاق از “پیت” ۵۲ساله را به دادگاه ارائه کرده است.

وب‌سایت معروف “تی.ام.زی” نیز که اخبار سلبریتی‌ها را پوشش می‌دهد به نقل از منابع خود نوشته که آنجلینا جولی به خاطر سوءمصرف الکل و حشیش توسط برد پیت و نیز مسائل مربوط به خشم و عصبانیت که می‌تواند برای فرزندان‌شان خطرساز باشد، درخواست طلاق داده است.

با انتشار این خبر، رسانه‌ها از هم‌اکنون در خصوص جزییات روزنامه‌پسند این طلاق هم‌چون دعوا بر سر حضانت شش کودک این زوج به گمانه‌زنی پرداخته‌اند. این در حالی است که یک منبع نزدیک به آن‌ها گفته که دو طرف بر جدایی دوستانه از یکدیگر تاکید دارند.

برد پیت و آنجلینا جولی، بعد از دست‌کم هفت سال رابطه، در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر نامزد کردند. جشن ازدواج آن‌ها نیز دو سال قبل در آگست ۲۰۱۴، در جنوب فرانسه، در دهکده‌ی “کُرِنس” و به طور مخفیانه برگزار شد.

این دومین ازدواج منجر به طلاق برد پیت بعد از ازدواجش با جنیفر آنیستون (۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵) به شمار می‌آید. آنجلینا جولی نیز پیش از این در اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی برای سه سال همسر “جانی لی میلر”، بازیگر بریتانیایی بود. ازدواج بعدی او با “بیلی باب تورنتن” پس از ۳ سال، در سال ۲۰۰۳ به طلاق انجامید.

نظرتان را بنویسید