در نیشابور اتفاق افتاد: تجاوز و قتل کیانای ۷ساله توسط شوهرعمه

kiana-got-raped-and-killed-neyshabour

تقاطع: یک مرد ۳۷ساله در نیشابور، دختر ۷ساله‌ی برادر همسرش را شبانه از خانه‌شان ربود و پس از تجاوز به کودک، او را خفه کرد و به قتل رساند.

“بهمن امیری‌مقدم”، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی درباره‌ی جزییات این حادثه‌ی دل‌خراش به وب‌سایت پلیس ایران گفته: «صبح روز چهارشنبه گذشته (۲۴ شهریور-۱۴ سپتامبر) خانواده‌ای در تماس با فوریت‌های پلیس ۱۱۰ از مفقود شدن دختربچه ۷ ساله‌‌شان خبر دادند. این خانواده گفتند که فرزندشان نیمه‌های شب قبل از خانه مادربزرگش ربوده شده است.»

به گفته‌ی آقای امیری مقدم، کارشناسان پلیس آگاهی در کمتر از ۴۸ساعت به سرنخ‌‌هایی رسیدند که نشان می‌داد شوهرعمه‌ی ۳۷ساله‌ی این کودک که دارای سوابق کیفری بوده او را ربوده است.

وی با اشاره به بازداشت متهم پرونده در یک اقدام «غافلگیرانه» افزوده: «این مرد جوان که در برابر شواهد و ادله موجود راهی جز بیان حقیقت نداشت در اعترافاتی هولناک، گفت: با خانواده همسرم اختلافاتی داشتیم. شب حادثه از طریق پشت‌بام وارد خانه مادر همسرم شدم. کودک خوابیده بود. او را بغل کردم و با موتورسیکلت به خانه خودم بردم. در آنجا پس از آزار و اذیت، کیانا را خفه کردم. جسدش را به باغ پدرش در روستای صومعه انتقال دادم و در آنجا زیر مصالح ساختمان مدفون کردم.»

“فرمانده انتظامی خراسان رضوی” در پایان از کشف جسد کودک و انتقال آن به “پزشکی قانونی” خبر داد و گفت «تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور در این خصوص ادامه دارد».

نظرتان را بنویسید