ویدئو: هیلاری کلینتون در مراسم یادبود قربانیان ۱۱سپتامبر از حال رفت

تقاطع: هیلاری کلینتون، کاندیدای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، روز یکشنبه (۲۱ شهریور)، مراسم یادبود جان‌باختگان حملات ترویستی ۱۱سپتامبر در نیویورک را به دلیل بدحالی، زودتر از موعد ترک کرد.

خانم کلینتون صبح یکشنبه به شماری از چهره‌هایی مهم سیاسی از جمله دانلد ترامپ (کاندیدای حزب جمهوری‌خواه) و بیل دبلاسیو و مایکل بلومبرگ (شهرداران کنونی و پیشین نیویورک) در محل برگزاری مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر در “مموریال پلازا” واقع در “منهتن جنوبی” پیوست اما خیلی زود در شرایطی که به سختی روی پایش می‌توانست بایستد، محل را ترک کرد.

در تصاویر منتشرشده از لحظه‌ی ترک مراسم توسط کلینتون، او در شرایطی که به نظر از حال رفته، توسط محافظانش به داخل اتومبیل منتقل می‌شود.

به گفته‌ی شاهدان عینی، او پیش از رسیدن اتومبیل، چند دقیقه‌ای در کنار خیابان در انتظار ایستاده بود.

در بیانیه‌ای که بعدتر توسط سخنگوی هیلاری کلینتون منتشر شد، ادعا شده که او به دلیل «گرمازدگی» مراسم را ترک کرد و جهت استراحت به آپارتمان دخترش رفت.

خانم کلینتون ساعاتی بعد از خانه‌ی دخترش “چلسی” خارج شد و در پاسخ به خبرنگاران پرتعدادی که در آن‌جا منتظرش بودند و از وضعیت سلامتش می‌پرسیدند در یک جمله گفت: «حالم خیلی خوب است.»

کلینتون که ماه دیگر ۶۹ساله می‌شود، حدود چهارسال قبل در آخرین روز سال ۲۰۱۲ به دلیل عارضه لخته خونی در سرش، در بیمارستانی در نیویورک بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. پزشکان معالج این سیاست‌مدار کهنه‌کار می‌گویند که او در سلامت کامل به سر می‌برد و بیماری‌اش کاملا بهبود یافته است.

نظرتان را بنویسید