ویدئو: پیروزی تیم والیبال زنان ایران بر فیلیپین، میزبان مسابقات باشگاه‌های آسیا


تقاطع: تیم والیبال زنان ایران که در قالب تیم “بانک سرمایه” در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در فیلیپین شرکت کرده، دقایقی قبل مقابل تیم “فوتون تورنادو” از کشور میزبان با نتیجه‌ی ۳-۱ پیروز شد و به مسابقه‌ی رده‌بندی برای کسب عنوان پنجمی این مسابقات راه پیدا کرد.

تیم ایران در دیدار با فیلیپین که بعدازظهر شنبه (۲۰ شهریور-۱۰ سپتامبر) به وقت مانیل برگزار شد، در سِت‌‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵-۱۸، ۲۵-۲۱، و ۲۵-۲۲ پیروز شدند و تنها ست سوم را با نتیجه‌ی ۱۲-۲۵ واگذار کردند.

این تیم فردا یکشنبه برای کسب عنوان پنجمی با نماینده ویتنام بازی خواهد کرد.

والیبالیست‌های ایران پیش‌تر در روز جمعه (۱۹ شهریور) در مرحله‌ی یک‌چهارم پایانی مقابل “آلتای اسکمن” قزاقستان ۱-۳ شکست خورده و از راه‌یابی به جمع ۴ تیم برتر باز مانده بودند.

آن‌ها در دو مرحله‌ی گروهی مسابقات نیز مقابل نمایندگان کره‌شمالی و تایوان پیروز شده و برابر چین و تایلند شکست خورده بودند.

نگین شیرتری، سودابه باقرپور، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مهسا صابری، ندا چملانیان، مائده برهانی، مهسا کدخدا، فرزانه زارعی، نگار کیانی، فرنوش شیخی و شکوفه صفری، بازیکنان تیم والیبال «بانک سرمایه» هستند و مربی‌گری این تیم را نیز «مایدا چیچیچ» از کشور اسلوونی بر عهده دارد.

نظرتان را بنویسید