برنامه‌های روز دوم کنسرت ناظری‌ها در یزد لغو شد

Nazeris-Yazd-Canceled

تقاطع: بعد از برگزاری پرحاشیه‌ی شب نخست کنسرت شهرام و حافظ ناظری در یزد، شب دوم این کنسرت برگزار نشد. هم‌چنین برنامه‌ی دیدار حافظ ناظری با طرفدارانش که قرار بود عصر جمعه (۵ شهریور-۲۶ آگست) در “هتل ارگ” یزد برگزار شود، لغو شد.

حافظ ناظری با اعلام خبر لغو برنامه‌‌های روز دوم کنسرت “ناگفته” در یزد، در صفحه‌ی اینستگرامش نوشته که در آینده «تمام جزییات اتفاقات ناگوار سفر پرماجرا» به این شهر را برای مخاطبانش بازگو خواهد کرد.

وی در عین حال تاکید کرده که «این اتفاقات تلخ را به پای مردم مهربان و فرهنگ‌دوست استان یزد نخواهد گذاشت». مردمی که به نوشته‌ی او «جان خود و خانواده‌های‌شان را در معرض خطر قرار دادند تا نه تنها از کنسرت “ناگفته” در شهرشان، بلکه از ارزش هنر و هنرمندان میهن‌شان حمایت کرده باشند».

در جریان شب نخست کنسرت ناظری‌ها در شهر “تفت” در ۲۵ کیلومتری یزد، گروهی از معترضان “کفن‌پوش”، با برپایی نماز و “دعای کمیل” در مقابل محل برگزاری این کنسرت، اجرای آن را مختل کردند. این کنسرت، سرانجام با تاخیری یک‌ساعته برگزار شد.

پیش‌تر در روز پنج‌شنبه (۴ شهریور)، بنرهای دعوت به برپایی این مراسم “دعای کمیل” هم‌زمان با کنسرت ناظری‌ها در سطح شهرستان یزد نصب شده بود.

Shahram-Hafez-Nazeri-Yazd Nazeris-Concert-Yazd-1

نظرتان را بنویسید