مدیریت پرونده‌ حقوق بشر جمهوری اسلامی با «خامنه‌ای» است

 

Javad-Larijani-Majles

تقاطع: محمدجواد لاریجانی “معاون بین‌الملل و دبیر ستاد حقوق بشر” قوه قضاییه جمهوری اسلامی می‌گوید علی خامنه‌ای، رهبر این حکومت، «به عنوان یک کارشناس مقتدر، موضوع حقوق بشر را مدیریت می‌کند».

لاریجانی روز سه‌شنبه (۲ شهریور-۲۳ آگست) در جریان حضور خود در جلسه‌ی “کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی” گفت که بعد از اعتراضات “جنبش سبز” در سال ۱۳۸۸، غربی‌ها «پرحجم‌ترین تهاجمات حقوق بشری» را درباره‌ی نحوه‌ی برخورد با معترضان، وضعیت بهاییان، وضعیت اقلیت‌ها و وضعیت زنان، علیه جمهوری اسلامی ایران ترتیب دادند.

او افزود که در مواجهه با این به گفته‌ی او “تهاجمات”، «نظام، پاسخگو و فعال وارد میدان شد و بدون عقب‌نشینی از احکام، برای اجرای احکام اسلامی استدلال آورد و راه خود را باز کرد».

به نوشته‌ی خبرگزاری “فارس”، لاریجانی در ادامه‌ با تمجید از علی خامنه‌ای در مدیریت پرونده‌ی “حقوق بشر” جمهوری اسلامی گفت: «حضرت آقا نیز به عنوان یک کارشناس مقتدر موضوع حقوق بشر را مدیریت می‌کند. ایشان با توصیه‌ها و ارشادات‌شان راه را در مسیر حرکت ستاد حقوق بشر باز کرده است. وارد شدن به میدان عمل با حقوق بشر اسلامی و فرو ریختن دیوار حقوق بشر غربی از جمله دستاوردهای رهنمودهای ایشان است که تحولات عمیقی را در پی داشت.»

نظرتان را بنویسید