آلبوم عکس: برگزاری مهمانی سالانه «مت‌ گالا» در نیویورک

Met-Gala2016-92

تقاطع: مراسم سالانه “جشن موسسه‌ی لباس” موسوم به “مت گالا” (۲۰۱۶ Met Gala)، دوشنبه‌شب (۲ می-۱۳ اردیبهشت) با حضور مشهورترین چهره‌های دنیای مُد و هنر در “موزه هنر متروپلیتن” شهر نیویورک برگزار شد.

در جریان این مراسم پرزرق و برق و مجلل که آن را با عناوینی چون “مهمانی سال” و “اسکار مُد” نیز می‌شناسند، میلیون‌ها دلار کمک‌ نقدی برای توسعه‌ی موزه متروپلیتن جمع‌آوری می‌‌شود.

قیمت بلیت ورودی امسال “مت‌گالا” برای هر نفر ۳۰ هزار دلار و برای هر میز ۲۷۵ هزار دلار بود و در آن ۶۱۰ مهمان عمدتا مشهور شرکت داشتند. نزدیک به یک میلیون شاخه گل شامل ۷۵۰ هزار گل رُز، و نیز ۳۲۵ بطری شامپاین تنها بخشی از هزینه‌های این مهمانی بزرگ است که توسط حامیان مالی مشهوری چون کمپانی “اپل” و برندهای مشهور مُد و لباس تامین می‌شود.

ریاست و میزبانی مراسم امسال را هم‌چون سال‌های گذشته، “آنا وینتور”، سردبیر مجله‌ی “وُگ” بر عهده داشت و “جاناتان آیو” (مدیر ارشد طراحی اَپِل)، “تیلور سویفت” (خواننده زن امریکایی)، و “ادریس البا” (بازیگر مرد بریتانیایی) به وی در اجرای مراسم کمک می‌کردند.

«مد در عصر فناوری» عنوان تِم “مِت گالا ۲۰۱۶” بود که لباس‌ها و طراحی صحنه‌ی مراسم را تحت تاثیر دنیای تکنولوژی قرار داده بود.

نظرتان را بنویسید