تصاویر منتسب به بازیگر زن ایرانی در کنسرت ابی؛ واکنش سلحشور و تکذیب کتایون ریاحی

تقاطع: فرج‌الله سلحشور، کارگردان سریال یوسف پیامبر، نسبت به تصاویر منتسب به کتایون ریاحی روی سن کنسرت ابراهیم حامدی (ابی) که به تازگی به طرز گسترده‌ای در سایت‌های اینترنتی منتشر شده واکنش نشان داده است.

آقای سلحشور که از کارگردان‌های نزدیک به حکومت جمهوری اسلامی به حساب می‌آید، به خبرگزاری ایسنا گفته است: «من در گذشته گفته‌ بودم که این سینمای صهیونیستی که مبانی و اصول بازی‌اش را هالیوود تعیین و تبیین کرده، درست بشو نیست. این سینما عوامل خودش را هم غرق می‌کند. حتی آنهایی که سعی می‌کنند وارد این بازی نشوند نیز از خطر مصون نخواهند بود.»

سلحشور که در سریال «یوسف پیامبر» با کتایون ریاحی همکاری کرده بود، افزوده که «این اتفاق برای ما هم خیلی دردناک است».

کتایون ریاحی پس از بازی در این سریال، با انتشار متنی از حرفه‌ی بازیگری خداحافظی کرد و در همان زمان فرج‌الله سلحشور در مصاحبه‌ای علت این خداحافظی را چنین شرح داده بود: «… چون در فیلم حضرت یوسف مسائل معنوی، آرامش، احترام، حیا و حجاب مطرح بود و وی نمی‌توانست صحنه‌های دیگر را تحمل کند و می‌گفت: دیگر نمی‌خواهم کار کنم و می‌خواهم شیرینی سریال یوسف پیامبر در ذائقه‌ من بماند.»

حال این کارگردان در پی انتشار تصاویری منتسب به بازیگر سریالش گفته است: «این اتفاق مطلب ما را تایید می‌کند که در شرایط فعلی و با این جریان، عوامل سینمای ما نمی‌توانند درست رفتار کنند و این سینماست که معمولا سینماگرانش را در آلودگی و فساد خودش غرق می‌کند. حال فرقی ندارد که آن بازیگر «یوسف» باشد یا فرد دیگری.»

خبرگزاری ایسنا در همین ارتباط نوشته که خیلی‌ها کنار کشیدن کتایون ریاحی از بازیگری را «معجزه زلیخا» دانسته بودند و می‌گفتند او دیگر نمی‌خواهد در سینمایی که فرج‌الله سلحشور آن را فاسد می‌داند، به‌ فعالیت ادامه دهد.

همه‌ی این‌ها درحالی است که کتایون ریاحی ساعاتی پیش در واکنش به انتشار عکس‌های منتسب به او و اظهارات فرج اله سلحشور به روزنامه‌ی بانی‌فیلم گفت: «عکس‌های منتشر شده از من در فضای مجازی صحت ندارد. متأسفم از اینکه در جامعه مترقی ایران، برخی از مردم از روی بی‌خبری و بی‌اطلاعی در صدد تخریب چهره‌های شناخته شده هستند.»

این بازیگر افزود: «بعضی‌ها با غرض‌ورزی در صدد از بین بردن محبوبیت افراد شناخته شده هستند و من برای آن‌ها متأسفم.»

در ادامه سه تصویر منتسب به کتایون ریاحی در کنسرت ابی را به نقل از گویانیوز ببینید.

Ebi-Katayoun-Riahi-3

 

Ebi-Katayoun-Riahi-1

 

Ebi-Katayoun-Riahi-2

 

2 thoughts on “تصاویر منتسب به بازیگر زن ایرانی در کنسرت ابی؛ واکنش سلحشور و تکذیب کتایون ریاحی

  1. پس از انتشار تصاویری که به اشتباه بعضی سایت ها منتسب به خاتم کتایون ریاحی کرده بودند با آقای سلحشور کارگردان فیلم یوسف پیامبر که خانم ریاحی در آن فیلم نقش زلیخا را ایفا کرده بود در این ارتباط مصاحبه ای ترتیب داده شده است که متن این مصاحبه را به استحضار خوانندگان گرامی می رسانیم:

    فرج الله سلحشور با توجه دادن به شناختی که از شخصیت خانم ریاحی دارد گفت: من گمان نمی کنم تصاویر منتشر شده متعلق به ایشان باشد و این موج تخریب که علیه ایشان در این چند روز به پا شده است نمی تواند بی جهت و بی علت باشد و به نظر من جهت دار است. رفتن او از سینما به نوعی انتقاد به این جریان بوده است پس بدیهی است که بعضی از جریان ها بخواهند این منتقد را خراب کنند، تا کسی جرأت نکند به یک سری از جریانات فیلم و سریال سازی انتقاد کند.

    کارگردان یوسف پیامبر افزود: اگر بازیگر خطایی مرتکب شد، به سریال و سازندگان آن مربوط نیست چه برسد به فیلمی که چند سال قبل پخش آن از صداو سیما به اتمام رسیده است. همچنین من تکذیب خانم ریاحی را باور دارم و این تصاویر را متعلق به ایشان نمی دانم.

    وی در ادامه اضافه کرد: از طرفی هم بعضی از مطبوعات برای اینکه اهداف ژورنالیستی خود را محقق کنند به دنبال جنجال هستند و این آشوب به پا کردن و از آب گل آلود ماهی گرفتن ها باز می گردد به ماهیت این نوع سایت ها و روزنامه ها که به چه میزان آبروی یک فرد مسلمان را نشانه رفته اند.

    سلحشور در پایان گفت و گوی خود با صابرنیوز یادآور شد: این افراد در ادامه تخریب ها باید بدانند که سریال حضرت یوسف در جهان به عنوان یک حرکت مقدس قرآنی در حال پخش و تأثیر گذاری است و با این جوسازی ها این حرکت مقدس متوقف نمی شود.

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: