امامان جمعه تندروی شهرستان‌ها در لیست اصلاح‌‌طلبان برای مجلس خبرگان

Movahedi-Kermani-TabaTabaNejad

تقاطع: بعد از دری نجف‌آبادی، محمدی ری‌شهری، و موحدی کرمانی، شماری دیگر از “امامان جمعه” و دیگر منصوبان تندروی علی خامنه‌ای در شهرستان‌ها نیز در فهرست انتخاباتی “اصلاح‌طلبان” برای “مجلس خبرگان” قرار گرفتند.

بر اساس اعلام وب‌سایت “شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان” (گام دوم)، این گروه‌ها در استان اصفهان از یوسف طباطبایی‌نژاد (نماینده علی خامنه‌ای و امام‌جمعه اصفهان)، مرتضی مقتدایی (قاضی شرع پیشین دادگاه‌های انقلاب و رییس اسبق دیوان‌عالی کشور) حمایت می‌کنند.

در بوشهر و هرمزگان و خوزستان نیز، به ترتیب، هاشم حسینی بوشهری (رییس شورای عالی حوزه‌‌های علمیه)، غلامعلی نعیم‌آبادی (نماینده علی‌خامنه‌ای و امام‌جمعه بندرعباس)، و محمدعلی موسوی جزایری (نماینده خامنه‌ای و امام‌جمعه اهواز) در فهرست اصلاح‌طلبان قرار دارند.

هم‌چنین در همدان، دو کاندیدای مورد حمایت “اصلاح‌طلبان”، غیاث‌الدین طه‌محمدی (نماینده خامنه‌ای و امام‌جمعه شهرستان همدان) و علی رازینی (رییس اسبق دادگاه ویژه روحانیت) هستند.

نام نورالله طبرسی (نماینده خامنه‌ای و امام‌جمعه ساری)، زین‌العابدین قربانی (نماینده خامنه‌ای و امام‌جمعه رشت)، و کاظم نورمفیدی (نماینده خامنه‌ای و امام‌جمعه گرگان) نیز در استان‌های مازندران و گیلان و گلستان، در فهرست “اصلاح‌طلبان” دیده می‌شود.

بیشتر این افراد، در سال‌های اخیر به بیان اظهارات تند به ویژه علیه زنان و جوانان در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی مشهور هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به یوسف طباطبایی‌نژاد، امام‌جمعه اصفهان اشاره کرد که بسیاری وی را آمر اصلی اسیدپاشی‌های زنجیره‌ای مهرماه ۱۳۹۳ در این شهر می‌دانند.

نظرتان را بنویسید