ویدئو: این مرد هوای تازه را به قیمت ۱۲۸ دلار به چینی‌ها می‌فروشد

این مرد هوای تازه را به قیمت ۱۲۸ دلار به چینی‌ها می‌فروشدیک تاجر بریتانیایی شیشه‌های دربسته‌ی هوای تازه را به قیمت ۸۸ پوند (۱۲۸ دلار) به شهروندان ثروتمند چینی می‌فروشد و از این راه در چند هفته‌ی گذشته هزاران پوند درآمد کسب کرده است.به نوشته‌ی روزنامه‌ی انگلیسی “ایندیپندنت”، لئو دِ-واتز، ۲۷ساله، هوای تازه را از حومه‌های شهر در بریتانیا جمع می‌کند و شیشه‌های حاوی آن را به شهرهای آلوده‌ی چین هم‌چون شانگهای و پکن می‌فرستد. جایی که قشر ثروتمند حاضرند برای لحظاتی استنشاق هوای پاک، مبلغ هنگفتی بپردازند.این بطری‌های هوا در سه منطقه‌ی “سامِرسِت”، “ولز”، و “دُرسِت” و با کیفیت‌های متفاوت پر می‌شوند.آقای واتز در وب‌سایت محصولات خود به نام “ایدِر” (Aethaer) نوشته که هوایی که می‌فروشد با عبور از بین برگ‌های درختان جنگلی و بر فراز آب‌های جاری، به صورت طبیعی فیلتر می‌شود.بر اساس این گزارش، “واتز” از زمان شروع تجارتش در چند هفته قبل تا کنون ۱۸۰ بطری فروخته و هزاران پوند درآمد کسب کرده است.او هم‌چنین به مناسب سال نوی چینی، یک بسته‌ی ویژه شامل ۱۵ بطری را به قیمت ۸۸۸ پوند (۱۲۸۸ دلار) به مشتریانش می‌فروشد.گزارش “ایندیپندنت” می‌نویسد که برخی از خریداران، درب بطری‌ها را باز نمی‌کنند و آن را به عنوان یک چیز باارزش نگه می‌دارند.

Posted by Taghato on Saturday, February 6, 2016

تقاطع: یک تاجر بریتانیایی شیشه‌های دربسته‌ی هوای تازه را به قیمت ۸۸ پوند (۱۲۸ دلار) به شهروندان ثروتمند چینی می‌فروشد و از این راه در چند هفته‌ی گذشته هزاران پوند درآمد کسب کرده است.

به نوشته‌ی روزنامه‌ی انگلیسی “ایندیپندنت”، لئو دِ-واتز، ۲۷ساله، هوای تازه را از حومه‌های شهر در بریتانیا جمع می‌کند و شیشه‌های حاوی آن را به شهرهای آلوده‌ی چین هم‌چون شانگهای و پکن می‌فرستد. جایی که قشر ثروتمند حاضرند برای لحظاتی استنشاق هوای پاک، مبلغ هنگفتی بپردازند.

این بطری‌های هوا در سه منطقه‌ی “سامِرسِت”، “ولز”، و “دُرسِت” و با کیفیت‌های متفاوت پر می‌شوند.

آقای واتز در وب‌سایت محصولات خود به نام “ایدِر” (Aethaer) نوشته که هوایی که می‌فروشد با عبور از بین برگ‌های درختان جنگلی و بر فراز آب‌های جاری، به صورت طبیعی فیلتر می‌شود.

بر اساس این گزارش، “واتز” از زمان شروع تجارتش در چند هفته قبل تا کنون ۱۸۰ بطری فروخته و هزاران پوند درآمد کسب کرده است.

او هم‌چنین به مناسب سال نوی چینی، یک بسته‌ی ویژه شامل ۱۵ بطری را به قیمت ۸۸۸ پوند (۱۲۸۸ دلار) به مشتریانش می‌فروشد.

گزارش “ایندیپندنت” می‌نویسد که برخی از خریداران، درب بطری‌ها را باز نمی‌کنند و آن را به عنوان یک چیز باارزش نگه می‌دارند.

نظرتان را بنویسید