تصویری: وقتی “ابرقهرمانان” شیشه‌های بیمارستان کودکان را می‌شویند

Superheroes-clean-windows-at-McLane-Children's-Hospital-2

تقاطع: ده‌ها کودک بیمار در بیمارستان کودکان “مک‌لِین” در شهر “تِمپِل” واقع در ایالت تگزاس امریکا، مدتی است که در انتظار سوپرمن، بت‌من، و کاپیتان امریکا، سه “ابرقهرمان”‌ (Superhero) محبوب‌شان می‌مانند تا به این بیمارستان بیایند و شیشه‌ها و نمای بیرونی ساختمان را تمیز کنند.

“کایل مارتین”، مدیر عملیات در شرکت شیشه‌پاک‌کنی “فیشر” که خودش لباس “بت‌من” می‌پوشد، درباره‌ی خدمات ویژه‌ای که این شرکت به بیمارستان “مک‌لین” می‌دهد، می‌گوید: «ما به هر حال برای تمیز کردن شیشه‌ها به اینجا می‌آییم. چرا هم‌زمان لبخند را به صورت این کودکان نیاوریم؟»

“پیتر استانتن” هم که در لباس سوپرمن کار شستشوی شیشه‌ها را انجام می‌دهد، روزهای کاری‌اش در این بیمارستان را این‌گونه توضیح می‌دهد: «کودکان وقتی ما را می‌بینند به پشت شیشه‌ها می‌آیند و برای‌مان دست تکان می‌دهند. والدین‌شان هم از آن‌ها عکس می‌گیرند. در کل همه چیز واقعا مثبت است و ما هم حس خیلی خوبی داریم که روزشان را می‌سازیم.»

عکس‌ها از صفحه‌ی فیسبوک “بیمارستان کودکان مک‌لین اسکات و وایت” انتخاب شده‌اند.

Superheroes-clean-windows-at-McLane-Children's-Hospital-1 Superheroes-clean-windows-at-McLane-Children's-Hospital-3 Superheroes-clean-windows-at-McLane-Children's-Hospital-4 Superheroes-clean-windows-at-McLane-Children's-Hospital-6 Superheroes-clean-windows-at-McLane-Children's-Hospital-5

نظرتان را بنویسید