تصویری: تکلیف قهرمانی لیگ فوتبال زنان ایران به هفته آخر کشیده شد

Women-Soccer-League-Iran-1

تقاطع: هفته نوزدهم و ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال زنان ایران، روز شنبه با دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و شهرداری بم به پایان رسید.

در این دیدار که به دلیل نامساعد بودن هوای انزلی با یک روز تاخیر در شهر رشت برگزار شد، تیم ملوان با پیروزی یک بر صفر مقابل مهمان خود، ۳۷ امتیازی شد و به رده‌ی دوم جدول مسابقات صعود کرد. شهرداری بم نیز با ۳۶ امتیاز به رتبه‌ی سوم سقوط کرد.

در سایر دیدارهای این هفته که در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار شد، شهرداری سیرجان با حساب ۳-۱ اشترانکوه ازنا را شکست داد تا با ۳۸ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

آینده‌سازان میهن اصفهان نیز نیز با همین نتیجه بر پالایش گاز ایلام پیروز شد و با ۳۵ امتیاز در رتبه‌ی چهارم باقی ماند.

در دیگر دیدار این هفته نیز همیاری آذربایجان غربی ۴ بر صفر تیم ته قعر جدولی وحدت ایثار گرگان را شکست داد.

بدین ترتیب، تکلیف قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان ایران در هفته‌ی پایانی این مسابقات مشخص خواهد شد. لیگی که با شرکت نه تیم، اغلب در زمین‌هایی غیراستاندارد و تقریبا خاکی، در ساعات آغازین صبح برگزار شد و با مشکلات متعددی از جمله مساله‌ی رفت و آمد تیم‌ها و پرداخت حق و حقوق بازیکنان مواجه بود.

با این وجود این مشکلات، بخت سه تیم برای کسب عنوان قهرمانی تا هفته‌ی پایانی مسابقات می‌تواند نشانه‌ای از جذابیت این لیگ باشد.

تصاویر، مربوط به دیدار تیم‌های “آینده‌سازان میهن نجف‌آباد” و “پالایش گاز ایلام” است که روز پنج‌شنبه در نجف‌آباد برگزار شد.

نظرتان را بنویسید