ویدئو: محبوبیت پلیس روس به دلیل شباهت به دی‌کاپریو

محبوبیت پلیس روس به دلیل شباهت به دی‌کاپریوزندگی یک افسر پلیس در شهر مسکو پایتخت روسیه تحت تاثیر شباهتش با لئوناردو دی‌کاپریو، ستاره سینمای هالیوود قرار گرفته است.”رومان بورتسف” ۳۳ساله که درواقع نسخه‌ی چاق‌شده‌ی دی‌کاپریو است، می‌گوید: «همه چیز بعد از انتشار یکی از عکس‌هایم با لباس یونیفورم پلیس در یک وب‌سایت دوستیابی شروع شد. آن عکس به قدری پخش شد که من را به چهره‌ای مشهور تبدیل کرد آن هم در حالی که تا پیش از آن کسی من را نمی‌شناخت.»او اضافه می‌کند: «حالا من در یک برنامه‌ی “ریالتی شو” حضور دارم که بر اساس این ایده‌ شکل گرفته که چگونه هم از نظر ظاهری و هم از نظر رفتاری، بیشتر شبیه دی‌کاپریو شوم.»”بورتسف” محبوبیت فعلی‌اش را چالشی برای خود می‌داند و معتقد است چگونگی غلبه بر آن، می‌تواند سرنوشتش را تغییر دهد و بر خیلی چیزها اثر بگذارد.وی در پاسخ به سوالی درباره‌ی احتمال خویشاوندی با ستاره امریکایی سینما نیز می‌گوید: «ممکن است اما فکر نمی‌کنم سندی برای اثبات آن وجود داشته باشد.»او در پایان آرزو می‌کند که لئوناردو دی‌کاپریو سرانجام بعد از چندین بار ناکامی، امسال جایزه‌ی اسکار را بگیرد.

Posted by Taghato on Thursday, January 28, 2016

تقاطع: زندگی یک افسر پلیس در شهر مسکو پایتخت روسیه تحت تاثیر شباهتش با لئوناردو دی‌کاپریو، ستاره سینمای هالیوود قرار گرفته است.

“رومان بورتسف” ۳۳ساله که درواقع نسخه‌ی چاق‌شده‌ی دی‌کاپریو است، می‌گوید: «همه چیز بعد از انتشار یکی از عکس‌هایم با لباس یونیفورم پلیس در یک وب‌سایت دوستیابی شروع شد. آن عکس به قدری پخش شد که من را به چهره‌ای مشهور تبدیل کرد آن هم در حالی که تا پیش از آن کسی من را نمی‌شناخت.»

او اضافه می‌کند: «حالا من در یک برنامه‌ی “ریالتی شو” حضور دارم که بر اساس این ایده‌ شکل گرفته که چگونه هم از نظر ظاهری و هم از نظر رفتاری، بیشتر شبیه دی‌کاپریو شوم.»

“بورتسف” محبوبیت فعلی‌اش را چالشی برای خود می‌داند و معتقد است چگونگی غلبه بر آن، می‌تواند سرنوشتش را تغییر دهد و بر خیلی چیزها اثر بگذارد.

وی در پاسخ به سوالی درباره‌ی احتمال خویشاوندی با ستاره امریکایی سینما نیز می‌گوید: «ممکن است اما فکر نمی‌کنم سندی برای اثبات آن وجود داشته باشد.»

او در پایان آرزو می‌کند که لئوناردو دی‌کاپریو سرانجام بعد از چندین بار ناکامی، امسال جایزه‌ی اسکار را بگیرد.

نظرتان را بنویسید