ویدئو: ناکامی فوتبال ایران در حضور در المپیک ۴۴ساله شد

ناکامی فوتبال ایران در حضور در المپیک ۴۴ساله شدتیم فوتبال ایران با شکست در مقابل ژاپن در مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا، از راهیابی به المپیک ۲۰۱۶ “ریو” در برزیل باز ماند تا طلسم ناکامی ایران برای حضور در المپیک ۴۴ساله شود.ایران در این بازی که عصر جمعه (۲ بهمن-۲۲ ژانویه) شهر دوحه قطر، میزبان مسابقات برگزار شد، در ۹۰دقیقه‌ی قانونی و به ویژه در نیمه‌ی نخست، بازی خوبی از خود نشان داد و چندین فرصت‌ مناسب گلزنی را از دست داد اما با شروع وقت‌های اضافه، ژاپن توانست در فاصله‌ی ۱۳دقیقه، ۳ گل وارد دروازه ایران کند و شکستی تلخ را برای این تیم رقم بزند.ایران پیش‌تر در مرحله‌ی گروهی تیم‌های سوریه و چین را شکست داده و در مقابل قطر شکست خورده بود.تمامی حضورهای فوتبال ایران در بازی‌های المپیک به سال‌های طلایی فوتبال ایران در آسیا باز می‌گردد که در المپیک‌های ۱۹۶۴ توکیو، ۱۹۷۲ مونیخ، و ۱۹۷۶ ملبورن شرکت داشت. ایران هم‌چنین در اولین سال بعد از انقلاب بهمن ۵۷، توانست به المپیک ۱۹۸۰ مسکو راه پیدا کند که به دلیل تحریم کل مسابقات از سوی جمهوری اسلامی، تیم فوتبال سوریه جایگزین ایران در آن مسابقات شد.با عدم راهیابی تیم فوتبال ایران به المپیک تابستانی ۲۰۱۶، این تیم می‌بایست یک بار دیگر بخت خود را برای حضور در المپیک سال ۲۰۲۰ در شهر توکیو ژاپن بیازماید.

Posted by Taghato on Friday, January 22, 2016

تقاطع: تیم فوتبال ایران با شکست در مقابل ژاپن در مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳سال آسیا، از راهیابی به المپیک ۲۰۱۶ “ریو” در برزیل باز ماند تا طلسم ناکامی ایران برای حضور در المپیک ۴۴ساله شود.

ایران در این بازی که عصر جمعه (۲ بهمن-۲۲ ژانویه) شهر دوحه قطر، میزبان مسابقات برگزار شد، در ۹۰دقیقه‌ی قانونی و به ویژه در نیمه‌ی نخست، بازی خوبی از خود نشان داد و چندین فرصت‌ مناسب گلزنی را از دست داد اما با شروع وقت‌های اضافه، ژاپن توانست در فاصله‌ی ۱۳دقیقه، ۳ گل وارد دروازه ایران کند و شکستی تلخ را برای این تیم رقم بزند.

ایران پیش‌تر در مرحله‌ی گروهی تیم‌های سوریه و چین را شکست داده و در مقابل قطر شکست خورده بود.

تمامی حضورهای فوتبال ایران در بازی‌های المپیک به سال‌های طلایی فوتبال ایران در آسیا باز می‌گردد که در المپیک‌های ۱۹۶۴ توکیو، ۱۹۷۲ مونیخ، و ۱۹۷۶ ملبورن شرکت داشت. ایران هم‌چنین در اولین سال بعد از انقلاب بهمن ۵۷، توانست به المپیک ۱۹۸۰ مسکو راه پیدا کند که به دلیل تحریم کل مسابقات از سوی جمهوری اسلامی، تیم فوتبال سوریه جایگزین ایران در آن مسابقات شد.

با عدم راهیابی تیم فوتبال ایران به المپیک تابستانی ۲۰۱۶، این تیم می‌بایست یک بار دیگر بخت خود را برای حضور در المپیک سال ۲۰۲۰ در شهر توکیو ژاپن بیازماید.

نظرتان را بنویسید