ویدئو: بالانس ماجراجوی روسی بر فراز آسمان‌خراشی در دوبی

بالانس ماجراجوی روسی بر فراز آسمان‌خراشی در دوبیاین ویدئوی سرگیجه‌آور که به تازگی بر روی اینترنت منتشر شده، “اُلِگ شستچنکو”، ماجرا‌جوی جوان روس را در حال بالانس‌زدن بر لبه‌ی پشت‌بام یک آسمان‌خراش در شهر دوبی نشان می‌دهد.هرچند که جزییاتی از ارتفاع این آسمان‌خراش منتشر نشده اما فاصله‌ی آن از زمین به اندازه‌ای است که وقتی دوربین، خیابان پایین آن را نشان می‌دهد، اتومبیل‌ها به شکل نقطه‌هایی دور دیده می‌‌شوند.”اُلِگ شستچنکو” که در اینستگرام با نام “اُلِگ‌کریکت” (OlegCricket) بیش از ۱۶۰‌هزار دنبال‌کننده دارد، پیش از این نیز در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ (شهریور ۱۳۹۴)، ویدئویی از “پشت‌بام‌نوردی” خطرناک خود را بر بالای یک ساختمان ۴۰طبقه در شهر یکاترینبورگ روسیه منتشر کرده بود که آن ویدئو نیز به صورت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی پخش شد. (اینجا: on.fb.me/1SfFV4a)او درباره‌ی کارهای هیجان‌انگیزش می‌گوید: «ترس در وجود همه‌ی ما هست. شما باید آن را تجربه کنید. من ارتفاع را دوست دارم و از کارهایی که می‌کنم و انتشار تصاویرشان بر روی اینستگرامم لذت می‌برم.»

Posted by Taghato on Monday, January 25, 2016

تقاطع: این ویدئوی سرگیجه‌آور که به تازگی بر روی اینترنت منتشر شده، “اُلِگ شستچنکو”، ماجرا‌جوی جوان روس را در حال بالانس‌زدن بر لبه‌ی پشت‌بام یک آسمان‌خراش در شهر دوبی نشان می‌دهد.

هرچند که جزییاتی از ارتفاع این آسمان‌خراش منتشر نشده اما فاصله‌ی آن از زمین به اندازه‌ای است که وقتی دوربین، خیابان پایین آن را نشان می‌دهد، اتومبیل‌ها به شکل نقطه‌هایی دور دیده می‌‌شوند.

“اُلِگ شستچنکو” که در اینستگرام با نام “اُلِگ‌کریکت” (OlegCricket) بیش از ۱۶۰‌هزار دنبال‌کننده دارد، پیش از این نیز در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ (شهریور ۱۳۹۴)، ویدئویی از “پشت‌بام‌نوردی” خطرناک خود را بر بالای یک ساختمان ۴۰طبقه در شهر یکاترینبورگ روسیه منتشر کرده بود که آن ویدئو نیز به صورت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

او درباره‌ی کارهای هیجان‌انگیزش می‌گوید: «ترس در وجود همه‌ی ما هست. شما باید آن را تجربه کنید. من ارتفاع را دوست دارم و از کارهایی که می‌کنم و انتشار تصاویرشان بر روی اینستگرامم لذت می‌برم.»

بازی با مرگ جوان روس بر بالای ساختمان ۴۰ طبقهاین ویدئوی کوتاه که در شهر یکاترینبورگ در مرکز روسیه گرفته شده، یک جوان ماجراجوی عاشق هیجان را نشان می‌دهد که بر بالای یک ساختمان چهل طبقه با مرگ بازی می‌کند.نقش اصلی این ویدئو، جوانی با نام مستعار “اولگ‌کریکت” (OlegCricket) است که سرگرمی خطرناک خود را “پشت‌بام‌نوردی” نام‌ گذاشته است. او با انتشار ویدئوهای کوتاهی از ماجراجویی‌های خود توانسته بیش از ۱۰۹ هزار نفر دنبال‌کننده برای صفحه‌ی اینستگرام خود به دست بیاورد.

Posted by Taghato on Tuesday, September 15, 2015

نظرتان را بنویسید