ویدئو: انیمیشن حمله موشکی به عربستان از خاک یمن

انتشار انیمیشن حمله موشکی به عربستان از یمنیک گروه انیمیشن‌ساز وابسته به سپاه پاسداران، انیمیشنی را منتشر کرده که در آن، حمله‌ی موشکی از خاک یمن به اهدافی در عربستان که منجر به نابودی این کشور می‌شود، شبیه‌سازی شده است.این انیمیشن که توسط گروهی به نام “فاطمه زهرا” ساخته شده، با این جمله آغاز می‌شود که «دست انتقام جهان اسلام از آستین یمنی‌ها بیرون خواهد آمد». و به دنبال آن بخشی کوتاه از یک سخنرانی علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی پخش می‌گردد.در ادامه از میدان نفتی “غوار” در شرق عربستان به عنوان هدف اصلی موشک‌های بالستیک یمنی یاد می‌شود و عملیات نابودی و به آتش‌کشیدن آن آغاز می‌گردد. مقر خاندان سعودی در ریاض، سیستم سپر دفاع موشکی عربستان، و پایگاه هوایی “ملک خالد” نیز از دیگر اهدافی هستند که در این انیمیشن مورد حمله‌ی موشکی قرار می‌گیرند.تولیدکنندگان این ویدئو، آن را پاسخی به «توهمات و یاوه‌گویی‌های خاندان سعودی» توصیف کرده‌اند.

Posted by Taghato on Wednesday, January 20, 2016

تقاطع: یک گروه انیمیشن‌ساز وابسته به سپاه پاسداران، انیمیشنی را منتشر کرده که در آن، حمله‌ی موشکی از خاک یمن به اهدافی در عربستان که منجر به نابودی این کشور می‌شود، شبیه‌سازی شده است.

این انیمیشن که توسط گروهی به نام “فاطمه زهرا” ساخته شده، با این جمله آغاز می‌شود که «دست انتقام جهان اسلام از آستین یمنی‌ها بیرون خواهد آمد». و به دنبال آن بخشی کوتاه از یک سخنرانی علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی پخش می‌گردد.

در ادامه از میدان نفتی “غوار” در شرق عربستان به عنوان هدف اصلی موشک‌های بالستیک یمنی یاد می‌شود و عملیات نابودی و به آتش‌کشیدن آن آغاز می‌گردد. مقر خاندان سعودی در ریاض، سیستم سپر دفاع موشکی عربستان، و پایگاه هوایی “ملک خالد” نیز از دیگر اهدافی هستند که در این انیمیشن مورد حمله‌ی موشکی قرار می‌گیرند.

تولیدکنندگان این ویدئو، آن را پاسخی به «توهمات و یاوه‌گویی‌های خاندان سعودی» توصیف کرده‌اند.

نظرتان را بنویسید