ویدئو: پرش قهرمانانه صاحب اتومبیل، سارق را متوقف کرد

پرش قهرمانانه صاحب اتومبیل، سارق را متوقف کردپلیس “قلمرو شمالی” استرالیا در روزهای اخیر ویدئویی را منتشر کرده که در آن فردی با یک پرش قهرمانانه به سمت پنجره‌ی اتومبیل در حال سرقتش از دزدیده شدن آن جلوگیری کرده است.در این ویدئوی کوتاه که روز ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵ (۹ آذر ۱۳۹۴) به وسیله‌ی دوربین‌های مداربسته‌ی یک پمپ‌بنزین در شهر “مَلَک” در حومه‌ی بندر “داروین” ثبت شده، ابتدا مردی دیده می‌شود که از اتومبیلش خارج شده است و احتمالا به سمت فروشگاه داخل پمپ‌بنزین می‌رود. هم‌زمان فرد دیگری به اتومبیل، نزدیک و از سمت صندلی راننده، سوار آن می‌شود.در این لحظه، صاحب اتومبیل متوجه می‌شود و بلافاصله به سمت ماشینش می‌دود و با پا به سوی پنجره‌ی عقب می‌‌پرد. او در حالی که اتومبیل به راه افتاده، خودش را بالا می‌کشد و داخل آن می‌نشیند. در ادامه، در حالی که دیگر اثری از اتومبیل در کادر دوربین نیست، تصویری محو از سارق در حال فرار دیده می‌شود.بنا بر اعلام پلیس، مظنون این اقدام به سرقت، جوانی ۲۴‌ساله است و هم‌اکنون تحت تعقیب قرار دارد.

Posted by Taghato on Friday, January 15, 2016

تقاطع: پلیس “قلمرو شمالی” استرالیا در روزهای اخیر ویدئویی را منتشر کرده که در آن فردی با یک پرش قهرمانانه به سمت پنجره‌ی اتومبیل در حال سرقتش از دزدیده شدن آن جلوگیری کرده است.

در این ویدئوی کوتاه که روز ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵ (۹ آذر ۱۳۹۴) به وسیله‌ی دوربین‌های مداربسته‌ی یک پمپ‌بنزین در شهر “مَلَک” در حومه‌ی بندر “داروین” ثبت شده، ابتدا مردی دیده می‌شود که از اتومبیلش خارج شده است و احتمالا به سمت فروشگاه داخل پمپ‌بنزین می‌رود. هم‌زمان فرد دیگری به اتومبیل، نزدیک و از سمت صندلی راننده، سوار آن می‌شود.

در این لحظه، صاحب اتومبیل متوجه می‌شود و بلافاصله به سمت ماشینش می‌دود و با پا به سوی پنجره‌ی عقب می‌‌پرد. او در حالی که اتومبیل به راه افتاده، خودش را بالا می‌کشد و داخل آن می‌نشیند. در ادامه، در حالی که دیگر اثری از اتومبیل در کادر دوربین نیست، تصویری محو از سارق در حال فرار دیده می‌شود.

بنا بر اعلام پلیس، مظنون این اقدام به سرقت، جوانی ۲۴‌ساله است و هم‌اکنون تحت تعقیب قرار دارد.

نظرتان را بنویسید