ویدئو: روایت مایلی‌کهن از «نقش اساسی» داریوش در انقلاب علیه شاه

مایلی‌کهن: داریوش در انقلاب علیه شاه نقش اساسی داشتمحمد مایلی‌کهن، بازیکن و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید داریوش، خواننده‌ی مطرح موزیک پاپ ایران یکی از کسانی بود که نقش اساسی در انقلاب بهمن ۱۳۵۷ داشت.آقای مایلی‌کهن که پیش‌تر بر روی آنتن زنده برنامه پربیننده‌ی “نود” از علاقه‌ی شخصی‌اش به داریوش پرده برداشته بود، این بار در گفتگو با وب‌سایت “تی‌وی پلاس” درباره‌ی سابقه این علاقه توضیح داده است.او تاکید می‌کند که شماری از ترانه‌های داریوش هم‌چون “زندونی” و “یاور همیشه مومن” در برانگیختن مردم به انقلاب علیه شاه تاثیر داشته است.

Posted by Taghato on Friday, December 25, 2015

تقاطع: محمد مایلی‌کهن، بازیکن و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید داریوش، خواننده‌ی مطرح موزیک پاپ ایران یکی از کسانی بود که نقش اساسی در انقلاب بهمن ۱۳۵۷ داشت.

آقای مایلی‌کهن که پیش‌تر بر روی آنتن زنده برنامه پربیننده‌ی “نود” از علاقه‌ی شخصی‌اش به داریوش پرده برداشته بود، این بار در گفتگو با وب‌سایت “تی‌وی پلاس” درباره‌ی سابقه این علاقه توضیح داده است.

او تاکید می‌کند که شماری از ترانه‌های داریوش هم‌چون “زندونی” و “یاور همیشه مومن” در برانگیختن مردم به انقلاب علیه شاه تاثیر داشته است.

نظرتان را بنویسید