ویدئو: بداهه‌نوازی دیدنی دو پیانیست غریبه در ایستگاه قطار پاریس

بداهه‌نوازی دیدنی دو پیانیست غریبه در ایستگاه قطار پاریسشرکت فرانسوی قطارهای مسافربری اس.ان.سی.اف (SNCF) از سال ۲۰۱۳ با قرار دادن پیانو در برخی ایستگاه‌های خود در این کشور، مسافران را تشویق به نواختن ساز و اجرای موسیقی زنده می‌کند. استفاده از این پیانوها که “نوبت توست بنوازی” (a vous de jouer) نام دارند، رایگان و برای عموم آزاد است.در ماه مارس ۲۰۱۵، مسافرانی که در ایستگاه‌ پاریس شرکت اس.ان.سی.اف منتظر بودند، این شانس را داشتند که شاهد اجرایی زیبا از بداهه‌نوازی دو پیانیست کاملا غریبه با یکدیگر باشند.آن‌گونه که در ویدئوی این اجرا دیده می‌شود، یکی از مسافران در حال نواختن آهنگ “اونا ماتینا” اثر “لودویکو اینائودی”، پیانیست ایتالیایی است که بعد از لحظاتی فرد جوان دیگری، ابتدا نزدیک پیانو می‌ایستد و سپس او را در نواختن پیانو همراهی می‌کند.وب‌سایت‌های خبری نام این دو جوان را “جرارد پلا دارو” و “نسیم سائوچه” اعلام کرده‌اند که به نظر می‌رسد هر دو دارای ملیتی اسپانیایی هستند.این ویدئو بعد از بازتاب دوباره در روزهای اخیر، به بیش از ۶/۵ میلیون بازدید در یوتیوب رسیده است.

Posted by Taghato on Saturday, December 26, 2015

تقاطع: شرکت فرانسوی قطارهای مسافربری اس.ان.سی.اف (SNCF) از سال ۲۰۱۳ با قرار دادن پیانو در برخی ایستگاه‌های خود در این کشور، مسافران را تشویق به نواختن ساز و اجرای موسیقی زنده می‌کند. استفاده از این پیانوها که “نوبت توست بنوازی” (a vous de jouer) نام دارند، رایگان و برای عموم آزاد است.

در ماه مارس ۲۰۱۵، مسافرانی که در ایستگاه‌ پاریس شرکت اس.ان.سی.اف منتظر بودند، این شانس را داشتند که شاهد اجرایی زیبا از بداهه‌نوازی دو پیانیست کاملا غریبه با یکدیگر باشند.

آن‌گونه که در ویدئوی این اجرا دیده می‌شود، یکی از مسافران در حال نواختن آهنگ “اونا ماتینا” اثر “لودویکو اینائودی”، پیانیست ایتالیایی است که بعد از لحظاتی فرد جوان دیگری، ابتدا نزدیک پیانو می‌ایستد و سپس او را در نواختن پیانو همراهی می‌کند.

وب‌سایت‌های خبری نام این دو جوان را “جرارد پلا دارو” و “نسیم سائوچه” اعلام کرده‌اند که به نظر می‌رسد هر دو دارای ملیتی اسپانیایی هستند.

این ویدئو بعد از بازتاب دوباره در روزهای اخیر، به بیش از ۶/۵ میلیون بازدید در یوتیوب رسیده است.

نظرتان را بنویسید