ویدئو: ابتکار خبرنگار امریکایی در ثبت خاطرات یک سال در شش دقیقه

خاطرات یک سال در شش دقیقه“دنیل ویکتور”، خبرنگار روزنامه‌ی “نیویورک‌تایمز” در سال ۲۰۱۵ یک تجربه‌ی جالب را امتحان کرد. او هر روز یک ویدئوی کوتاه از روزمرگی‌هایش ضبط کرد و در پایان سال با استفاده‌ از اپلیکیشنی به نام “One Second Everyday” یک ثانیه از هر کدام از ویدئوها را به هم وصل کرد. حاصل، ویدئویی ۶ دقیقه‌ای شد که برای او یادآور تک‌تک روزهایش در سال ۲۰۱۵ است. از سفرها و اتفاقات کاری و رویدادهای ورزشی و هنری تا باربی‌کیو و نوشیدن و بازی‌های ویدئویی با دوستان همه در این ویدئو دیده می‌شوند.آقای ویکتور در یادداشتی که درباره‌ی این ویدئو منتشر کرده نوشته که تعهدش به گرفتن یک ویدئو در هر روز، وادارش نکرده که به بیرون برود و کارهای بیشتری بکند اما روشش را برای حفظ خاطرات تغییر داد به طوری که در طول سال، سعی کرده از پست کردن عکس و فیلم در فیسبوک و اینستگرام و اسنپ‌چت، صرف‌نظر کند.

Posted by Taghato on Friday, January 1, 2016

تقاطع: “دنیل ویکتور”، خبرنگار روزنامه‌ی “نیویورک‌تایمز” در سال ۲۰۱۵ یک تجربه‌ی جالب را امتحان کرد. او هر روز یک ویدئوی کوتاه از روزمرگی‌هایش ضبط کرد و در پایان سال با استفاده‌ از اپلیکیشنی به نام “One Second Everyday” یک ثانیه از هر کدام از ویدئوها را به هم وصل کرد. حاصل، ویدئویی ۶ دقیقه‌ای شد که برای او یادآور تک‌تک روزهایش در سال ۲۰۱۵ است. از سفرها و اتفاقات کاری و رویدادهای ورزشی و هنری تا باربی‌کیو و نوشیدن و بازی‌های ویدئویی با دوستان همه در این ویدئو دیده می‌شوند.

آقای ویکتور در یادداشتی که درباره‌ی این ویدئو منتشر کرده نوشته که تعهدش به گرفتن یک ویدئو در هر روز، وادارش نکرده که به بیرون برود و کارهای بیشتری بکند اما روشش را برای حفظ خاطرات تغییر داد به طوری که در طول سال، سعی کرده از پست کردن عکس و فیلم در فیسبوک و اینستگرام و اسنپ‌چت، صرف‌نظر کند.

نظرتان را بنویسید