دردسر خبرنگار لبنانی بعد از شوخی توییتری با یکی از مهاجمان ایرانی کنسول‌گری عربستان

Rana-Harbi-2

تقاطع: توییت همراه با شوخی یک خبرنگار زن لبنانی خطاب به یکی از حمله‌کنندگان به کنسول‌گری عربستان در مشهد برایش دردسرساز شد.

“رعنا حربی” خبرنگار روزنامه‌ی “الاخبار” نزدیک به سازمان شبه‌نظامی “حزب‌الله” لبنان، شام‌گاه شنبه (۲ ژانویه-۱۲ دی) تصویری را در توییترش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «مرد ایرانی، پرچم عربستان را از کنسول‌گری این کشور در مشهد پایین کشیده است. پیدایت می‌کنم و با تو ازدواج می‌کنم (شکلک اشک شوق).»

این توییت شوخی به سرعت در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های خبری ایران منتشر شد به طوری که در فاصله‌ی کوتاهی کاربران ایرانی به توییتر این خبرنگار جوان عرب هجوم بردند و برایش پیام‌های عمومی و خصوصی نوشتند.

اتفاقی که با تعجب و واکنش “رعنا حربی” روبه‌رو شد و او به فاصله‌ی سه ساعت از توییت اولش، در توییتی دیگر نوشت: «آه خدای من… نوتیفیکیشن‌هایم (شکلک اشک شوق) “کوت” کردن فارسی توییت من را متوقف کنید. پیام خصوصی به من ندهید. نمی‌خواهم دنبال آن مرد برایم بگردید. این یک شوخی بود. یک شوخی.»

“حربی” چند ساعت بعد هم در توییت دیگری برای دنبال‌کننده‌هایش توضیح داد که ماجرای توییتش، در فیسبوک و اینستگرام و وب‌سایت‌های خبری فارسی با تیتر “توییت دختر لبنانی برای جوان ایرانی” به صورت گسترده‌ای دست به دست می‌شود.

او اضافه کرد که اینباکس پیام‌های دریافتی‌اش در حال “انفجار” است.

وی هم‌زمان در صفحه‌ی فیسبوکش نیز با اشاره به مشهور شدنش در فضای رسانه‌های فارسی نوشت «ایرانی‌ها جنبه‌ی شوخی ندارند».

One thought on “دردسر خبرنگار لبنانی بعد از شوخی توییتری با یکی از مهاجمان ایرانی کنسول‌گری عربستان

  1. بیشتر دخترهای مسلمون زندگی دوگانه دارن یا آشکار یا مخفی. یا مخفیانه کشف حجاب میکنن و حتی عکس و فیلم از روابط حنسیشون اختیاری-اجباری تو سایتهای پورن منتشر میکنن.. یا آشکار هم محجبه هستن و هم بیحجاب سکسی.. هر وقت وقت سلام احوال پرسی با خداست حجاب دارن وقت آزاد آزادن اما خبر ندارن تو ایران از این خبرا نیست.. چقد زندگی مزخرفه منم اگه بودم میرفتم چند تا فحش بهش میدادم بنظرم اگه فحشش میدن بیشتر بخاطره اینکه نزدیک به حزب الله هست و آزاده اما همون حزب الله مورد حمایت کشور ماست.. خیلی عصبانیم واسه ما حرامه واسه اونا حلاله.. کاری به شوخیش ندارم این که آزاده داره حسودیم یمشه یعنی شده یعنی میخوام آزاد نباشه وقتی من نیستم وقتی نمیتونم موهام رو به باد بسپارم..

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: