ویدئو: مرد سوری همسر و هفت فرزندش را در دریای اژه از دست داد

مرد سوری همسر و هفت فرزندش را در دریای اژه از دست دادهفت کودک سوری و مادرشان به دلیل واژگون شدن قایق‌شان در دریای اژه غرق شده و جان خود را از دست داده‌اند. آن‌ها به همراه “علی”، پدر این خانواده از ترکیه به سوی یونان می‌رفتند تا از آن‌جا خود را به شمال اروپا برسانند.کوچک‌ترین کودک غرق‌شده ۲۰ روز داشت و فرزند بزرگ‌تر ۹ ساله بود. اجساد مادر و تعدادی از این کودکان هنوز پیدا نشده است.علی که به همراه خانواده‌اش در مناطق تحت کنترل گروه داعش زندگی می‌کرد، به امید زندگی بهتر سوریه را ترک کرد اما حالا پشیمان است و می‌گوید فریب وعده‌های قاچاق‌چیان را خورده که به او گفته بودند در ۱۵ دقیقه آن‌ها را به یونان می‌رسانند.وی به سوری‌های دیگر توصیه می‌کند که زندگی خود و خانواده‌شان را به خطر نیندازند و در کشورشان بمانند.تنها در سال ۲۰۱۵ بیش از ۳۵۰۰ نفر در تلاش برای رسیدن به اروپا در دریای اژه غرق شده‌اند. با این وجود، روزانه هزاران نفر نیز با طی کردن این مسیر پرخطر، خود را به جزیره‌های یونان می‌رسانند.

Posted by Taghato on Thursday, December 10, 2015

تقاطع: هفت کودک سوری و مادرشان به دلیل واژگون شدن قایق‌شان در دریای اژه غرق شده و جان خود را از دست داده‌اند. آن‌ها به همراه “علی”، پدر این خانواده از ترکیه به سوی یونان می‌رفتند تا از آن‌جا خود را به شمال اروپا برسانند.

کوچک‌ترین کودک غرق‌شده ۲۰ روز داشت و فرزند بزرگ‌تر ۹ ساله بود. اجساد مادر و تعدادی از این کودکان هنوز پیدا نشده است.

علی که به همراه خانواده‌اش در مناطق تحت کنترل گروه داعش زندگی می‌کرد، به امید زندگی بهتر سوریه را ترک کرد اما حالا پشیمان است و می‌گوید فریب وعده‌های قاچاق‌چیان را خورده که به او گفته بودند در ۱۵ دقیقه آن‌ها را به یونان می‌رسانند.

وی به سوری‌های دیگر توصیه می‌کند که زندگی خود و خانواده‌شان را به خطر نیندازند و در کشورشان بمانند.

تنها در سال ۲۰۱۵ بیش از ۳۵۰۰ نفر در تلاش برای رسیدن به اروپا در دریای اژه غرق شده‌اند. با این وجود، روزانه هزاران نفر نیز با طی کردن این مسیر پرخطر، خود را به جزیره‌های یونان می‌رسانند.

نظرتان را بنویسید