ویدئو: کنفرانس خبری آخر سال کاخ سفید تحت تاثیر جنگ ستارگان

کنفرانس خبری آخر سال کاخ سفید تحت تاثیر جنگ ستارگانروز جمعه (۱۸ دسامبر-۲۷ آذر) آخرین کنفرانس خبری باراک اوباما در سال ۲۰۱۵ تحت تاثیر تازه‌ترین قسمت از سری فیلم‌های سینمایی “جنگ ستارگان” قرار داشت.رییس جمهوری ایالات متحده در همان آغاز کنفرانس خطاب به خبرنگاران گفت: «این نشست مهم‌ترین رویدادی نیست که امروز در کاخ سفید اتفاق می‌افتد. ما امروز نمایش خصوصی “جنگ ستارگان” را در کنار گروهی از خانواده‌های کشته‌شدگان جنگ عراق داریم.»او در پایان کنفرانس نیز برای این‌که خودش را از دست خبرنگاران خلاص کند، گفت که باید خودش را به نمایش “جنگ ستارگان” برساند.اما بعد از خداحافظی اوباما با خبرنگاران، نوبت جاش ارنست، سخنگوی کاخ‌سفید بود تا خبرنگاران را سورپرایز کند.آقای ارنست با همراهی دو سرباز “استورم‌تروپر” و یک R۲-D۲ (از شخصیت‌های جنگ ستارگان) به محل کنفرانس خبری کاخ سفید آمد تا خبرنگاران از او عکس و فیلم بگیرند.”جنگ ستارگان اپیزود هفتم: نیرو برمی‌خیزد” روز جمعه در اولین روز اکران عمومی خود در سینماهای امریکا به فروش نزدیک به ۱۲۵ میلیون دلار رسید و رکورد پیشین را که با ۹۱ میلیون دلار در اختیار قسمت دوم هری‌پاتر بود، شکست.پیش‌بینی می‌شود که فروش این فیلم در آخر هفته‌ی امریکا دست‌کم به ۲۲۵ میلیون دلار برسد که این عدد نیز بالاتر از رکورد قبلی ۲۰۸/۸ میلیون دلاری فیلم “دنیای ژوراسیک” است که در ژوئن ۲۰۱۵ ثبت شد.

Posted by Taghato on Saturday, December 19, 2015

تقاطع: روز جمعه (۱۸ دسامبر-۲۷ آذر) آخرین کنفرانس خبری باراک اوباما در سال ۲۰۱۵ تحت تاثیر تازه‌ترین قسمت از سری فیلم‌های سینمایی “جنگ ستارگان” قرار داشت.

رییس جمهوری ایالات متحده در همان آغاز کنفرانس خطاب به خبرنگاران گفت: «این نشست مهم‌ترین رویدادی نیست که امروز در کاخ سفید اتفاق می‌افتد. ما امروز نمایش خصوصی “جنگ ستارگان” را در کنار گروهی از خانواده‌های کشته‌شدگان جنگ عراق داریم.»

او در پایان کنفرانس نیز برای این‌که خودش را از دست خبرنگاران خلاص کند، گفت که باید خودش را به نمایش “جنگ ستارگان” برساند.

اما بعد از خداحافظی اوباما با خبرنگاران، نوبت جاش ارنست، سخنگوی کاخ‌سفید بود تا خبرنگاران را سورپرایز کند.

آقای ارنست با همراهی دو سرباز “استورم‌تروپر” و یک R۲-D۲ (از شخصیت‌های جنگ ستارگان) به محل کنفرانس خبری کاخ سفید آمد تا خبرنگاران از او عکس و فیلم بگیرند.

“جنگ ستارگان اپیزود هفتم: نیرو برمی‌خیزد” روز جمعه در اولین روز اکران عمومی خود در سینماهای امریکا به فروش نزدیک به ۱۲۵ میلیون دلار رسید و رکورد پیشین را که با ۹۱ میلیون دلار در اختیار قسمت دوم هری‌پاتر بود، شکست.

پیش‌بینی می‌شود که فروش این فیلم در آخر هفته‌ی امریکا دست‌کم به ۲۲۵ میلیون دلار برسد که این عدد نیز بالاتر از رکورد قبلی ۲۰۸/۸ میلیون دلاری فیلم “دنیای ژوراسیک” است که در ژوئن ۲۰۱۵ ثبت شد.

نظرتان را بنویسید