عکس و ویدئو: افتضاح در “میس یونیورس” با اعلام اشتباه برنده تاج رقابت

تقاطع: اعلام اشتباه نام برنده رقابت “دختر شایسته جهان” (Miss Universe) از سوی مجری مراسم، باعث شد تا این مراسم مجلل و پر زرق و برق با یک “افتضاح” به پایان برسد.

در بخش پایانی مراسم امسال “میس یونیورس” که شام‌گاه یکشنبه (۲۰ دسامبر-۲۹ آذر) در شهر لاس‌وگاس امریکا برگزار شد، “استیو هاروی”، کمدین و مجری مشهور امریکایی ابتدا نام “آدریانا گوتیرز آروالو”، نماینده‌ی کلمبیا را به عنوان برنده‌ی تاج این رقابت اعلام کرد تا برای دومین سال پیاپی، این عنوان به کشور کلمبیا برسد. اما دو دقیقه بعد در حالی که “آروالو” تاج بر سر، در حال ابراز احساسات و فرستادن بوسه برای تماشاگران بود، “هاروی” یک بار دیگر به روی صحنه آمد و اعلام کرد که اشتباه کرده و برنده‌ی نهایی، “پیا آلونزو ورتزباک”، نماینده‌ی فیلیپین است.

هاروی در حالی که با شرمندگی، برگه‌ی اعلام نام برنده‌ی رقابت را به دوربین‌ها و تماشاگران نشان می‌داد، گفت: «من مسوولیت این اشتباه را بر عهده می‌گیرم. شما می‌توانید روی برگه را دقیقا ببینید که نام فیلیپین به عنوان برنده نوشته شده است. این اشتباه من بود. اشتباهی وحشتناک… کلمبیا نفر دوم است… ما احساس خیلی بدی داریم ولی هنوز شبی عالی را سپری می‌کنیم.»

این اتفاق باعث شد تا در میان هو و سوت تماشاگران، “پائولینا وگا”، “دختر شایسته‌” کلمبیایی سال گذشته‌ی جهان، تاج ۳۰ هزار دلاری این رقابت را از سر هم‌وطن خود بردارد و بر سر نماینده‌ی فیلیپین بگذارد. در همین لحظه نیز پخش زنده‌ی مراسم قطع شد تا میلیون‌ها بیننده‌ی تلویزیونی صحنه‌های دراماتیک پایان مراسم را از دست بدهند.

رقابت امسال “میس یونیورس” با شرکت نمایندگان ۸۰ کشور برگزار شد و بعد از دو نماینده‌ی فیلیپین و کلمبیا، عنوان سومی این رقابت به “الیویا جردن”، نماینده‌ی امریکا رسید.

One thought on “عکس و ویدئو: افتضاح در “میس یونیورس” با اعلام اشتباه برنده تاج رقابت”

نظرتان را بنویسید