آلبوم عکس: شرکت‌کنندگان “دختر شایسته” عکس بدون آرایش منتشر می‌کنند

Miss-Universe-2016-FreeMakeup-1

تقاطع: در واکنش به اظهارات منفی که همواره پیرامون رقابت “دختر شایسته جهان” وجود داشته و در جریان برگزاری رقابت امسال نیز افزایش پیدا کرده، برگزارکنندگان این رقابت، دختران شرکت‌کننده در آن را تشویق کرده‌اند که نشان بدهند شایستگی‌شان فراتر از زیبایی ظاهری است.

در همین راستا، در روز‌های گذشته شماری از شرکت‌کنندگان در رقابت امسال “دختر شایسته جهان” (Miss Universe) عکس‌های سلفی بدون آرایشی از خود را با هشتگ “با اعتمادبه‌نفس زیبا” ‪#‎ConfidentlyBeautiful‬ در حساب‌های توییتر و اینستگرام‌شان منتشر کرده‌اند.

نمایندگان ۸۰ کشور، روز یکشنبه (۲۰ دسامبر-۲۹ آذر) برای به دست آوردن تاج “دختر شایسته جهان” در شهر لاس‌وگاس امریکا با هم رقابت خواهند کرد.

مسابقات دختر شایسته جهان در دو مراسم جداگانه و تحت نظر دو موسسه‌ی Miss World و Miss Universe برگزار می‌شود که اولی در بریتانیا واقع شده است و دومی در کشور آمریکا قرار دارد. مالک “سازمان میس یونیورس” (The Miss Universe Organization)، دانلد ترامپ، غول ساختمان‌سازی امریکا و کاندیدای جنجالی این روزهای انتخابات ریاست جمهوری این کشور است. او در سال‌های گذشته، خود ریاست هیات داوران این مسابقه را بر عهده داشت.

برای دیدن توضیح هر عکس بر روی آن کلیک کنید.

نظرتان را بنویسید