تقویم سال ۲۰۱۶ منعطف‌ترین زن جهان: زیبایی تجسم‌یافته در انعطاف‌پذیری

Zlata-Calendar-2016

تقاطع: “جولیا گانثل” معروف به “زلاتا” که به عنوان منعطف‌ترین زن جهان شناخته می‌شود، در آستانه‌ی سال ۲۰۱۶ میلادی، هم‌چون سال‌های قبل، تقویم منحصربه‌فرد خود را منتشر کرد.

“زلاتا” ۲۹ ساله که متولد روسیه و شهروند آلمان است، در ۱۲ عکسی که برای این تقویم گرفته، در حالت‌هایی دیده می‌شود که تمام قوانین زیست‌شناسی را نقض می‌کند.

این ژیمناست سابق ۱۷۳ سانتی‌متری در عین عکس‌ها در حالی که لباس‌هایی سکسی بر تن دارد، سعی کرده انعطاف بدنی غیر قابل باور خود را به رخ بکشد.

او که امسال از همسر خود جدا شده می‌گوید در تقویم امسال خواسته بیش از همیشه «فریبندگی» خود را نشان بدهد تا «التیامی برای دل شکسته‌اش باشد».

زلاتا زمانی که تنها ۴ سال داشت، پیچیدن به دور خودش را آغاز کرد. او دچار یک بیماری نادر است که باعث می‌شود بتواند نهایت انعطاف را در تاندون‌هایش داشته باشد. قابلیتی که با استفاده از آن توانسته نام خود را چندین بار در کتاب رکودهای جهانی گینس ثبت کند؛ او از جمله در سال ۲۰۰۷ موفق شد در ۱۲ ثانیه، سه بادکنک را با استفاده از کمر و پاهایش بترکاند. وی در سال ۲۰۱۱ نیز با ثبت رکورد باز کردن بیشترین تعداد بطری آبجو تنها با پا، به یک رکورد دیگر گینس دست یافت.

او هم‌چنین می‌تواند خودش را در یک جعبه‌ی مربع‌شکل به ابعاد ۵۰ سانتی‌متر جا بدهد.

یکی از حرکت‌های مورد علاقه‌ی زلاتا این است که در حالی‌‌که دستانش روی زمین قرار دارند، پاهایش را با زاویه‌ی ۹۰ درجه‌ی کامل از پشت به مقابل خود می‌آورد به طوری‌که با دستانش می‌تواند آنها را لمس کند.

عنوان تقویم سال ۲۰۱۶ زلاتا، “زیبایی تجسم‌یافته در انعطاف‌پذیری” است.

تقویم‌های سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ او را نیز می‌توانید در لینک‌های زیر ببینید.

آلبوم عکس: تقویم منعطف‌ترین زن جهان برای سال ۲۰۱۵

آلبوم عکس: تقویم منعطف‌ترین زن جهان برای سال ۲۰۱۴

نظرتان را بنویسید