تصویری: جوانی که در “روز شکرگزاری” وارد کاخ سفید شد قصد خودکشی داشت

 

Man-inside-White-House-3

تقاطع: فرد جوانی که روز پنج‌شنبه (۲۶ نوامبر-۵ آذر)، هم‌زمان با برگزاری مراسم روز شکرگزاری توسط رییس جمهوری امریکا و خانواده‌اش، از روی نرده‌های کاخ سفید پرید و به داخل محوطه‌ی این کاخ رفت، امروز در اولین جلسه‌ی دادگاه خود حاضر و اتهام “ورود غیرقانونی به مکان ممنوع” به وی تفهیم شد. اتهامی که می‌تواند برای این فرد، تا یک سال حبس را به دنبال داشته باشد.

این جوان ۲۲ ساله که “جوزف کاپوتو” اهل استمفورد در ایالت کنیتکت معرفی شده، در میان جمعیت مقابل کاخ سفید ایستاده بود که ناگهان سُوِت‌شرت خود را درآورد؛ پرچم امریکا را مانند شنل پوشید؛ و در یک چشم به هم زدن از نرده‌ها بالا رفت و روی چمن شمالی کاخ فرود آمد.

او هم‌چنین یک دستکش وزنه‌برداری پوشیده بود و به گفته‌ی مقامات، یک کتابچه‌ی راهنمای قانون اساسی امریکا را به همراه داشت.

آن‌گونه که یک شاهد عینی به “فاکس‌نیوز” گفته، به دنبال این اتفاق، گارد امنیتی کاخ، مردمی را که شاهد ماجرا بودند متفرق کردند و برای دقایقی صدای جیغ و فریاد و گریه‌ی کودکان شنیده می‌شد.

کاپوتو که پس از ورود به محوطه‌ی کاخ سفید در حال دویدن به سوی کاخ بود، با دستور ایست نیروهای سرویس مخفی که سلاح‌های‌شان را به سوی وی نشانه گرفته بودند، سر جایش ایستاد و روی زمین دراز کشید.

ماموران پس از بازداشت وی، عملیات پاکسازی امنیتی منطقه را به مدت سه ساعت انجام دادند.

حال آن‌گونه که اسناد دادگاه نشان می‌دهد، این جوان ۲۲ ساله پیش از این اقدام خود، یک یادداشت خودکشی برای دو نفر از دوستانش گذاشته و هم‌چنین پیش از سفر به واشنگتن دی.سی به مادرش گفته بود که شاید دیگر او را نبیند.

وی که از سوی قاضی برای انجام ارزیابی فوری روان‌شناسی معرفی شده، باید روز دوشنبه (۳۰ نوامبر) یک بار دیگر در دادگاه حاضر شود.

Man-inside-White-House-2 Man-inside-White-House-1 Man-inside-White-House-4

One thought on “تصویری: جوانی که در “روز شکرگزاری” وارد کاخ سفید شد قصد خودکشی داشت”

  1. در تدارک انتخابات قلابی خبرهگان و مجلس شورای آخوندی ،خدا میداند که اکبر شاه و سید علی‌ آقا اینبار چه نمایشی را دارند تدارک میبینند تا کلاه دیگر سر ملت ایران بگذارند؟ واقعا شگفت آور است که ملت باسواد و با شعور ایران هربار به این نمایش‌های تکراری آخوند‌های حقه باز تن در میدهند و بعد نزد یکدیگر شکایت میکنند؟؟ امیدوارم ملت شریف ایران اینبار لباس و پوتین رزم بر تن کنند و دیگر اجازه ندهند یک مشت ضدّ ایران و ‌ایرانی خفّت و خواری را بر آنها تحمیل کنند، ملت ایران نباید اجازه دهد که آخوند بی‌سواد و مزدوران آنها بنام دین، مذهب، خرافه و روایت‌ها و احادیث دروغ عربی‌ از پیامبران و امامان بار دیگر خفّت و خواری را بر ملت تحمیل کنند. یکی‌ از شگرد‌های آخوندهای دزد و مفتخور ساخت روایت و حدیث به زبان فارسی و عربی‌ است و هر زمانی‌ که در در موضوعی کم بیاورند فی‌ البدأه یک حدیث و روایت میسازند و اول آنرا به عربی‌ می‌گویند و سپس تفسیر فارسی‌ آن تا شنونده و بیننده را جذب آن بکنند و غالباً می‌گویند حضرت صادق امام ششم و یا امام علی‌ و امام موسی‌ کاظم و یا امام حسین و عزا امام رضا آنرا در فلان کتاب گفته ، باور کنید همه آنها دروغ محض میباشد . اگر کمی‌ ملت ما خودشان تحقیق کنند متوجه خواهند شد که همه این روایت‌ها و احادیث ساخت همین آخوند روباه صفت است و بس، نکته دیگر اینکه همه جنگ‌های امامان با دیگران بر سر دین و مذهب نبوده بلکه برای کسب قدرت حکومتی و مال و منال این دنیا بوده و نه برای اسلام عزیز.

نظرتان را بنویسید