جانشین فرمانده سپاه: به برکت انقلاب، حزب‌الله لبنان بیش از ۱۰۰ هزار موشک دارد

Hosein-Salami

تقاطع: جانشین فرمانده سپاه پاسداران می‌گوید سازمان شبه‌نظامی “حزب‌الله لبنان” بیش از ۱۰۰ هزار موشک و راکت برای شلیک به اسراییل در اختیار دارد.

به نوشته‌ی “سپاه‌نیوز”، حسین سلامی روز پنج‌شنبه (۲۱ آبان-۱۲ نوامبر) در سخنانی در شهرستان نور در استان مازندران گفت: «به برکت انقلاب و ترویج روحیه جهاد، فلسطینی‌ها که زمانی به دشمن سنگ پرتاب می‌کردند امروز موشک می‌زنند؛ بیش از ۱۰۰ هزار موشک و راکت برای شلیک به هر نقطه از سرزمین اشغالی در اختیار حزب‌الله است؛ در یمن انصارالله می‌جنگند.»

آقای سلامی با بیان این‌که «این‌ها ظرفیت‌های نیرومند شکل‌یافته در مقاومت اسلامی است» مدعی شد که «جهان اسلام در حال قدرت‌یابی است و دشمنان اسلام در حال غروب هستند».

وی با بیان این ادعا که «ملت ایران حرف اول را در دنیا می‌زند و همه‌ی قدرت‌ها به او احترام می‌گذارند» اضافه کرد: «تاریخ نشان داده با مدل سازش و تسلیم هیچ کشوری به آسایش، امنیت و رفاه دست نیافته است. کشورهایی که تکیه‌گاه خود را آمریکا و غرب قرار دادند و تسلیم سیاست آنان هستند، هیچ نشانه‌ای از پیشرفت ندارند و جاهلیت مدرن و نوین بر جوامع آن‌ها حاکم است.»

این فرمانده ارشد سپاه در پایان سخنان خود اظهار داشت: «مردان این سرزمین سرباز ولایت هستند و به فرمان ولی امر خود سنگربه‌سنگر، سرزمین‌‌به‌سرزمین، دشمن را تعقیب می‌کنند و به خواسته او وقعی نمی‌گذارند.»

نظرتان را بنویسید