تصویری: یک خواننده زیرزمینی، شهردار اکباتان و آپادانا شد

Hamed-Tehrani-4

تقاطع: یک خواننده‌ی زیرزمینی به عنوان شهردار ناحیه‌ی ۶ منطقه ۵ شهرداری تهران منصوب شده است.

حامد مجتهد تهرانی، شهردار جدید محله‌های اکباتان، آپادانا، و بیمه تهران در حالی در روزهای گذشته در محل شهرداری این ناحیه مستقر شده که تنها سابقه‌ای که از او بر روی اینترنت وجود دارد، خواندن چند ترانه‌ و یک مرثیه‌ی مذهبی با اسم هنری حامد تهرانی است.

او جایگزین اسفندیار آزاده شده که ماه‌های پایانی دوره‌‌ی شش ساله‌ شهرداری وی با تجمعات اعتراضی کم‌سابقه‌ی اهالی شهرک اکباتان به ساخت یک دارالقرآن در فاز ۲ این شهرک همراه بود.

در واکنش به انتشار خبر انتصاب حامد تهرانی، روز چهارشنبه (۲۰ آبان-۱۱ نوامبر)، محسن اسدی، شهردار منطقه‌ی ۵ تهران در جمع خبرنگاران مدعی شد که او «خواننده زیرزمینی» نیست و «دارای تخصص مرتبط با امور مدیریت شهری» و «تجربه زیاد در حوزه‌های فنی و عمرانی» است.

به نوشته‌ی خبرگزاری “ایسنا”، آقای اسدی در باره‌ی خوانندگی حامد تهرانی نیز گفت:‌ «شهرداران ناحیه‌ها در کنار توانمندی در عرصه مدیریت شهری، توانایی‌های زیادی نیز دارند که این فرد نیز توانایی‌هایی در زمینه موسیقی داشته است.»

او هم‌چنین مدعی شد که تهرانی پیش از فعالیت در شهرداری منطقه‌ی ۵، «به دلیل تخصص خوب و تجربه در شهرداری نواحی دیگر از جمله شهرداری منطقه ۱۲ نیز فعالیت‌هایی داشته است».

تصاویر، حامد تهرانی را پیش و پس از انتصاب به سمت جدید نشان می‌دهد.

Hamed-Tehrani-1 Hamed-Tehrani-2 Hamed-Tehrani-3

نظرتان را بنویسید