آلبوم عکس: عنوان «سکسی‌ترین زن زنده جهان» در سال ۲۰۱۵ به “امیلیا کلارک” رسید

emilia-clarke-Esquire-sexiest-woman-alive-2015

تقاطع: امیلیا کلارک، بازیگر 28 ساله‌ی بریتانیایی، از سوی مجله‌ی مُد و سرگرمی “اسکوایر” به عنوان “سکسی‌ترین زن زنده جهان در سال 2015” معرفی شد. این عنوان در سال‌های گذشته به چهره‌هایی چون پنه‌لوپه‌ کروز، اسکارلت یوهانسن، آنجلینا جولی، ریحانا، چارلیز ترون، هال بری، جسیکا بیل، و میلا کونیس رسیده است.

“کلارک” که با بازی در سریال پرطرفدار “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) به شهرتی جهانی رسید، یک سال کاملا موفقیت‌آمیز را پشت سر گذاشته است.

او علاوه بر ایفای نقش تاثیرگذار “دنریس تارگرین” یا “مادر اژدهاها” در این سریال ساخت شبکه‌ی اچ.بی.اُ (HBO)، در تازه‌ترین قسمت از مجموعه فیلم‌های “نابودگر” (Terminator) نیز با عنوان “پیدایش” (Genisys) بازی کرد. “کلارک” در این فیلم، نقش “سِرا کانِر” را در مقابل “آرنولد شوارتزنگر”، ستاره‌ی هالیوودی فیلم‌های اکشن ایفا می‌کند.

وی هم‌چنین در ماه گذشته‌ی میلادی (سپتامبر) عنوان “زنِ سال” مجله‌ی سرگرمی پرتیراژ جی.کیو (GQ) را به دست آورد.

“امیلیا کلارک” در مصاحبه‌ی مفصلی که با شماره‌ی ماه نوامبر “اسکوایر” انجام داده توضیح می‌دهد که چگونه برای بازی در نقش “دنیس تارگرین” در “بازی تاج و تخت” انتخاب شد.

او گفته که تهیه‌کنندگان این سریال برای این شخصیت به دنبال بازیگری بلند و باریک با موهای بلوند بودند اما مدیر برنامه‌هایش توانسته مسوول انتخاب بازیگر این سریال را راضی کند تا از او که “کوتاه” و “گِرد” با موهای قهوه‌ای بوده، تست بگیرند.

به گفته‌ی “کلارک”، تهیه‌کننده‌ برای این نقش به دنبال فردی بود که «بتواند در برابر بینندگان فصل اول سریال، رشد کند و قدرت و آسیب‌پذیری را در کنار هم نشان بدهد».

او که حالا به شهرت رسیده، می‌گوید تمام تلاشش را می‌کند که هم‌‌‌چنان “افتاده” و “روی زمین” باقی بماند: «هر چیزی را دارم امتحان می‌کنم. من نمی‌توانم آدم عجیب و غریبی باشم.»

گزارش‌های تصویری “تقاطع” از انتخاب‌های دو سال گذشته مجله “اسکوایر” برای عنوان “سکسی‌ترین زن زنده جهان” را می‌تونید در لینک‌های زیر بخوانید و ببینید.

سال 2014: پنه‌لوپه کروز

سال 2013: اسکارلت یوهانسن

برای دیدن عکس‌ها در اندازه‌ی اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید.

نظرتان را بنویسید