غیبت حسن روحانی در جلسه با مدیران رسانه‌ها و ترک اعتراضی جلسه از سوی مدیرمسوول اطلاعات

Mahmoud-Doayee

تقاطع: غیبت حسن روحانی در جلسه‌ای با مدیران رسانه‌ها در مرکز بررسی‌های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام باعث دلخوری مطبوعاتی‌ها و ترک جلسه از سوی برخی از آن‌ها شد.

به گزارش سایت تسنیم، غیبت حسن روحانی در این جلسه با واکنش محمود دعایی، مدیر مسوول روزنامه اطلاعات روبه‌رو شد. آقای دعایی که از جمله چهره‌های معتدل نزدیک به محمد خاتمی به شمار می‌رود، با بین اینکه «من هم‌حجره‌ای و دوست قدیمی آقای روحانی هستم ولی در ۱۰ روز اخیر با وجود درخواست‌های من از برادرش، دیداری بین بنده و ایشان ترتیب داده نشده است»، جلسه را ترک کرد و از مدیران مسوول سایر رسانه‌ها نیز خواست که جلسه را ترک کنند.

یکی از روزنامه‌نگاران حاضر در جلسه روز یکشنبه (۹ تیر-۳۰ خرداد) در گزارش کوتاهی از آن‌چه در جلسه اتفاق افتاد نوشته است: «امروز، روز خوبی برای آقای روحانی نبود. دیروز از مدیران روزنامه‌های کثیرالانتشار برای جلسه با رییس‌جمهور منتخب و ارائه دیدگاه‌ها و نظرات آن‌ها به ایشان برای ساعت ده و نیم صبح دعوت شده بود. اما آقای روحانی که بزرگ‌ترین ضعف او را چه در گذشته و چه امروز می‌توان اندکی غرور یا اخلاق خاص توصیف کرد، با ضرب شست محکمی از سوی رسانه‌ها مواجه شد تا در همین ابتدای کار بداند، با رسانه‌ها و مخصوصا مدیران ارشد فرهنگی و رسانه‌ای کشور نمی‌توان این چنین تعامل کرد.»

گفتنی است گلایه دعایی از روحانی و ترک جلسه از سوی او باعث شد تا در ادامه‌ی جلسه، حسن روحانی برنامه‌های خود را متوقف کند و برای دقایقی در جلسه حاضر شود. پیش از حضور حسن روحانی، محمدرضا صادق، مشاور رسانه‌ای او توضیحاتی درباره علت دیرکرد وی ارائه کرد و از مدیران خواهش کرد به حضور در جلسه ادامه دهند. در ادامه حسن روحانی به مدت ۱۰ دقیقه در جلسه برای مدیران مسوول سخنرانی کرد. او از مدیران رسانه‌ها عذرخواهی کرد و قول داد که در آینده در جلسه‌ی دیگری با آن‌ها دیدار کند.

نظرتان را بنویسید