محکومیت زنی که دو سال در نقش مرد با زنی دیگر رابطه جنسی داشت

Gayle-Newland-2

تقاطع: زنی که برای برقراری رابطه با یک زن دیگر،  به مدت دو سال، خودش را به جای یک مرد جا زده بود، روز سه‌شنبه (۱۵ سپتامبر-۲۴ شهریور) از سوی دادگاهی در بریتانیا به اتهام تجاوز جنسی مجرم شناخته شد.

بر اساس اعلام هیات منصفه، “گِیل نیولند” ۲۵ ساله در زمان رابطه جنسی با قربانی، با «نیرنگی استادانه» چشمان او را با چشم‌بند می‌بسته و سپس از آلت مصنوعی استفاده می‌کرده است.

به نوشته‌ی سرویس جهانی بی.بی.سی، قربانی که باور کرده بود “نیولند” مرد است، سرانجام در آخرین مواجهه‌شان در سال ۲۰۱۳، چشم‌بندش را برداشت و به جنسیت واقعی او پی برد.

آن‌گونه که قربانی به پلیس گفته، “نیولند” برای این‌که بتواند او را به بستن چشم‌بند در هنگام رابطه جنسی قانع کند، به وی گفته بود که در اثر یک تصادف ماشین و نیز تومور مغزی، بدنش زشت شده است و چون از این موضوع خجالت می‌کشد، نمی‌خواهد آن را نشان بدهد.

“راجر داتن” قاضی دادگاهی در شهر چستر واقع در غرب انگلستان، با بیان این‌که «مسائل جدی پیرامون شخصیت “گیل نیولند” وجود دارد» به رسانه‌ها گفت حکمی که در ماه نوامبر (آبان) برای وی صادر خواهد شد، «عواقب جدی» برای او در پی خواهد داشت.

به نوشته‌ی وب‌سایت “لیورپول اکو”، نیولند در دادگاه مدعی شده که در طول رابطه‌، قربانی “آگاهانه” در حال ایفای نقش بوده است. او هم‌چنین این جمله را در واکنش به مجرم شناخته‌شدنش با فریاد تکرار می‌کرد: «چطور می‌توانید من را برای کاری که انجام ندادم، زندانی کنید؟»

در همین حال، نکته‌ی عجیب‌تر ماجرا این است که قربانی هم‌زمان با رابطه‌اش با “نیولند”، با هویت واقعی زنانه‌ی او نیز دوست بوده است.

او در توضیح این‌که چگونه به مدت دو سال فریب “نیولند” را خورده، به دادگاه گفته: «متاسفانه من چشمانم را کاملا به روی ماجرا بسته بودم و فقط می‌توانم آن را به حساب درماندگی‌ام در آن زمان بگذارم.»

وی در پاسخ به این پرسش که اگر از هویت زنانه‌ی “نیولند” اطلاع داشته، باز هم وارد رابطه با او می‌شده نیز می‌گوید: «هرگز آن را نمی‌پذیرفتم. این [رابطه با هم‌جنس] موضوعی نیست که به خاطر آن افراد را قضاوت کنم اما خودم وارد آن نمی‌شوم.»

One thought on “محکومیت زنی که دو سال در نقش مرد با زنی دیگر رابطه جنسی داشت

  1. «چطور می‌توانید من را برای کاری که انجام ندادم، زندانی کنید؟»!!
    این قسمتش خیلی باحال بود هاهاها

    چه مصنوعی چه کشکی؟ باید بگردن نفر سوم رو پیدا کنن دی

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: