انتصاب تازه داماد نعمت‌زاده در وزارت صنعت با حکم معاون وزیر

NematZadeh-MohebAli

تقاطع: محمد محب‌علی، داماد محمدرضا نعمت‌زاده، “وزیر صنعت، معدن و تجارت” در دولت حسن روحانی که پیش‌تر خبر انتصابش به عنوان مسوول کمیته‌ی معماری غرفه‌ی ایران در نمایشگاه جهانی “اکسپو” با حاشیه‌هایی همراه شده بود، این بار به سمت «مسوول طرح توسعه، به‌سازی و نوسازی سالن‌ها و ساختمان‌های جانبی و سایت نمایشگاه بین‌المللی ایران» منصوب شده است.

حکم تازه‌ی آقای محب‌علی توسط حسین اسفهبدی، “مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی” و معاون “وزیر صنعت، معدن، و تجارت” و در تاریخ ۱۱ مردادماه امسال صادر شده است.

پیش‌ از این در اسفندماه سال گذشته و به دنبال انتشار خبر انتصاب محبعلی در نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۵ در میلان ایتالیا، روابط عمومی وزارت‌ صنعت با ارسال جوابیه‌ای به رسانه‌ها، هر گونه پشتیبانی فامیلی نعمت‌زاده از دامادش در این انتصاب را تکذیب کرده و مدعی شده بود که او به خاطر تخصص و تبحرش، در مناقصه‌ی طراحی و ساخت غرفه‌ی ایران برنده شده است.

هرچند که این وزارت‌خانه، جزییات برگزاری این مناقصه هم‌چون زمان و شماره‌ی ثبت آن را هیچ‌گاه اعلام نکرد.

اما این بار در حکم تازه‌ی معاون نعمت‌زاده برای داماد او اشاره‌ای به برگزاری مناقصه نیست و دلیل این انتصاب، «سوابق، تجربیات و تخصص» محبعلی اعلام شده است.

گفتنی است محمد محبعلی که از مدیران “شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران” و کارمند وزارت نفت است، پیش از این در واکنش به افشاگری‌های وب‌سایت “معماری‌نیوز” در خصوص خود، سردبیر این وب‌سایت را با عباراتی توهین‌آمیز مورد حمله قرار داده بود که فایل صوتی مربوط به آن را می‌توانید در اینجا بشونید.

نظرتان را بنویسید