عکس: نصب بنرهای نابودی اسراییل تا ۲۵ سال آینده در تهران

Israel-Existance-in-25-Years-Tehran-1

تقاطع: “سازمان بسیج شهرداری تهران” بنرهایی را در سطح شهر تهران نصب کرده که بر روی آن‌ها یک ساعت شنی و به همراه اظهارات اخیر رهبر جمهوری اسلامی درباره‌ی نابودی اسراییل تا ۲۵ سال آینده به چشم می‌خورد.

علی خامنه‌ای روز چهارشنبه (۱۸ شهریور-۹ سپتامبر) در یک سخنرانی که بازتاب گسترده و سریعی در خبرگزاری‌های جهان پیدا کرد، گفت: «بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را می‌کنیم. بنده در جواب عرض می‌کنم اولاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدت هم روحیه‌ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت.»

در واکنش به این سخنان، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل در سخنانی در لندن اظهار داشت: «خامنه‌ای جای کوچکترین توهمی برای حامیان توافق هسته‌ای ایران باقی نمی‌گذارد. او آشکارا امریکا را شیطان بزرگ می‌خواند و از قصد ایران برای نابودی اسراییل می‌گوید.»

آقای نتانیاهو با تاکید بر این‌که «اسراییل قوی‌ است و قوی‌تر از قبل هم خواهد شد»، افزود: «نتیجه‌ای که می‌شود از حرف‌های رهبر خودکامه تهران گرفت این است که همه کشورهای مسوول باید برای توقف تجاوز و ترور ایران -که متاسفانه به واسطه توافق تشدید می‌شود- همکاری کنند.»

Israel-Existance-in-25-Years-Tehran-2

نظرتان را بنویسید