روایت «نماینده» حامی روحانی از سینی‌های سکه‌‌ طلا در دوران احمدی‌نژاد

Gold-Coins-Daneshjoo-AhmadiNejad

تقاطع: یک عضو مجلس شورای اسلامی در ایران می‌گوید «در سنوات گذشته وزرایی داشتیم که عین دوران قاجار رفتار می‌کردند؛ سکه‌های طلا را در سینی می‌ریختند و آن را در مجالس و جشن‌ها جلوی افراد نگه می‌داشتند تا هر کس سکه‌ای بردارد».

غلام‌علی جعفرزاده ایمن‌آبادی که از جمله حامیان حسن روحانی در مجلس شورای اسلامی به شمار می‌رود، در گفتگو با “خانه ملت” از کامران دانشجو، “وزیر علوم” دولت دوم محمود احمدی‌نژاد به عنوان وزیری نام برد که در دوران او، ۱۴۳۰ سکه طلا خریداری و «بذل و بخشش» شد.

آقای جعفرزاده با بیان این‌که «در دولت‌هایی چنین ریخت و پاش‌هایی صورت گرفت که مدعی پاک‌دستی بودند» اضافه کرد: «خریداران ۱۴۳۰ سکه حتما زیر بار چنین رقمی نخواهند رفت و ممکن است مدعی شوند که این سکه‌ها را برای اهدا به ایثارگران خریداری کردند. اما موضوع این است که در کنار تقدیم این سکه‌ها به ایثارگران، اتفاقات ناگواری رخ می‌دهد.»

نماینده‌ی رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: «در کشوری که قرار است بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی اداره شود و با تحریم‌های ظالمانه مواجه است و همچنین از سوی دیگر با نرخ بیکاری بالا و سرانه درآمدی پایین افراد جامعه روبه‌رو است، چنین رفتارهای قاجاری پذیرفتنی نیست.»

نظرتان را بنویسید