ویدئو: قتل گزارش‌گر و فیلم‌بردار در یک تیراندازی زنده تلویزیونی در ویرجینیا

تقاطع: یک کارمند سابق و ناراضی شبکه‌ی تلویزیونی “دبلیو.دی.بی.جی” (WDBJ-TV) در ایالت ویرجینیای امریکا، دو همکار پیشین خود در این شبکه را در هنگام گزارش زنده‌ی تلویزیونی به گلوله بست و به قتل رساند.

در این حادثه‌ که ساعت ۶:۴۶ بامداد چهارشنبه (۲۶ آگست-۴ شهریور) و در مقابل “بریج‌واتر پلازا” در “مونیتا” واقع در غرب ویرجینیا رخ داد، “الیسون پارکر” گزارش‌گر ۲۴ ساله، و “آدام وارد” فیلم‌بردار ۲۷ ساله‌ی شبکه‌ی دبلیو.دی.بی.جی در حال تهیه‌ی یک مصاحبه‌ی زنده‌، هدف تیراندازی “وِستِر فلانِگِن”، هم‌کار سابق خود قرار گرفتند و کشته شدند.

ویکی گاردنر، رییس اتاق بازرگانی “اسمیت مانتین لیک” نیز که در حال انجام مصاحبه با خانم پارکر بود در اثر این تیراندازی مجروح و به بیمارستان منتقل شد. بر اساس گزارش‌ها، وضعیت وی در حال حاضر وخیم است.

“فلانگِن” که با نام “برایس ویلیامز” در دبلیو.دی.بی.جی فعالیت می‌کرد، بعد از تیراندازی، ویدئویی از لحظه‌ی حادثه را بر روی حساب کاربری فیسبوک و توییتر خود منتشر کرد. این حساب‌ها در حال حاضر، بسته شده‌اند.

بر اساس تازه‌ترین گزارش پلیس ایالتی ویرجینیا که دقایقی قبل منتشر شد، فرد ضارب در جریان یک تعقیب و گریز در بزرگراه آی-۶۶ (I-66) به سوی خودش تیراندازی کرده اما هنوز زنده و در شرایط بحرانی است.

شبکه‌ی دبلیو.دی.بی.جی که یک ایستگاه محلی وابسته به شبکه‌ی تلویزیونی سی.بی.اس است اعلام کرده از انگیزه‌ی این فرد در به قتل رساندن دو کارمند خود اطلاعی ندارد.

این ویدئو، حادثه‌ی تیراندازی رخ‌داده را از هر دو زاویه‌ی دوربین تلویزیونی و دوربین ضارب نشان می‌دهد.

نظرتان را بنویسید