تصویری: بیت‌الله عباس‌پور، پرافتخارترین بدنساز ایران در ۳۵ سالگی درگذشت

Beito-AbbasPour-2

تقاطع: بیت‌الله (بیتو) عباس‌پور، قهرمان پرورش‌اندام ایران و آسیا، پس از ماه‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با بیماری واسکولیت (التهاب رگ‌های خونی)، ساعتی قبل در بیمارستان آتیه تهران در سن ۳۵ سالگی درگذشت.

درگذشت آقای عباس‌پور، ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه سه‌شنبه‌شب (۳ شهریور-۲۵ آگست) و حدود یک ماه بعد از رسانه‌ای شدن بیماری او رخ داده است.

تنها بدن‌ساز ایرانی راه‌یافته به مسابقات “مستر المپیا”، در آخرین روزهای تیرماه امسال در یک گفتگوی تلویزیونی که روی تخت بیمارستان انجام شد، فاش کرد که بعد از پنج عمل جراحی در چند ماه گذشته، هیچ کمکی از دولت برای پرداخت هزینه‌های سنگین درمانش دریافت نکرده است.

او هم‌چنین گفت که در چند ماه گذشته قادر به خوردن و آشامیدن نبوده و مواد خوراکی را تنها از طریق سرم دریافت کرده است.

به دنبال انتشار این گفتگو بود که دنیس جیمز از قهرمان مطرح بدنسازی جهان و از دوستان بیت‌الله عباس‌پور، دست به کار شد و در صفحه‌ی فیسبوکش از طرفداران بدن‌سازی، ورزشکاران و دوستان خود خواست تا هر مقداری که می‌توانند برای تامین هزینه‌های درمان بیت‌الله عباس‌پور کمک کنند «تا او بتواند بر بیماری‌اش غلبه کند و دوباره‌ روی پای خود بایستد و شاهد بزرگ‌شدن و دانشگاه رفتن فرزندانش باشد».

“جیمز” امریکایی در توضیح بیماری دوست ایرانی‌اش نوشته بود که واسکولیت، «سیاه‌رگ‌ها و سرخ‌رگ‌ها را نابود می‌کند و “بیتو” را در شرایط خیلی بدی قرار داده است».

Beito-AbbasPour

Beito-AbbasPour-3

Beito-AbbasPour-1

One thought on “تصویری: بیت‌الله عباس‌پور، پرافتخارترین بدنساز ایران در ۳۵ سالگی درگذشت

  1. ایا این بیماری واسکولیت بر اثر ورزش بدنسازس ان مرموم بوجود امد ایا اگر خارج از ایران درمان میکرد بهتر بود ونتیجه تغییر میکردبه هر حال ما خیلی متاسفیم که چنین عزیز را از دست دادیم روحش شاد وخاطراتش جاودانه باشد….

نظرتان را بنویسید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: