بازگشت “فرار از زندان” با حضور هر دو بازیگر اصلی

PRISON BREAK, Wentworth Miller, Dominic Purcell, 'Sona', (Season 1, April 2, 2007), 2005-09. Photo:

تقاطع: سرانجام پس از ماه‌ها حدس و گمان و انتشار اخبار و شایعات ضد و نقیض، روز ششم آگست (۱۵ مرداد) شبکه تلویزیونی “فاکس” اعلام کرد که در حال ساخت فصل تازه‌ای از سریال تلویزیونی پرطرفدار “فرار از زندان” (Prison Break) است.

در این فصل که در ده قسمت ساخته و در سال آینده‌ی میلادی پخش خواهد شد، “ونتورث میلر” و “دامنیک پرسل” دو بازیگر اصلی سریال، در نقش “مایکل” و “لینکلن” بازی خواهند کرد.

“پِرسِل” در مصاحبه‌ای کوتاه با “ای!نیوز” (E! news) که روز پنج‌شنبه (۱۴ آگست-۲۳ مرداد) منتشر شد، فاش کرده که از مدت‌ها قبل در جریان احیای “فرار از زندان” قرار داشته است.

وی در این مصاحبه، ضمن ابراز خوشحالی از هم‌کاری دوباره‌اش با “میلر” در بازگشت این سریال، این بازگشت را “هیجان‌انگیز” خواند. او در عین حال از پاسخ به این پرسش که با توجه به مرگ “مایکل اسکافیلد” در قسمت آخر فصل چهارم، او چگونه در فصل جدید حضور خواهد داشت، سر باز زد.

 دامنیک پرسل گفت: «می‌دانم که ما از همان جایی که سریال را تمام کردیم، آن را ادامه خواهیم داد. من داستان را می‌دانم اما نمی‌توانم به شما بگویم. ولی می‌توانم بگویم که برای طرفداران قابل پذیرش خواهد بود.»

“فرار از زندان” در فاصله‌ی سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹، در چهار فصل و ۸۱ قسمت پخش شد و به یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌ سریال‌های تلویزیونی در سراسر جهان تبدیل گردید.

نظرتان را بنویسید