آلبوم عکس: بازی با مرگ زوج ماجراجوی برزیلی بر فراز اقیانوس اطلس

daredevil-Brazilian-couple-1

تقاطع: این تصاویر دلهره‌آور، یک زوج نترس برزیلی را نشان می‌دهد که بدون هیچ‌گونه وسیله‌ی پشتیبان، از ارتفاع بیش از ۶۰۰ متری صخره‌ی توریستی “پِدرا دا گاویا” در شهر ریو-دو-ژانیرو بر فراز اقیانوس اطلس، آویزان می‌شوند.

در یکی از عکس‌ها، لئوناردو ادسون پریرا ۲۳ ساله، در حالی که تنها با یک دست خود را به صخره چسبانده، برای دوربین ژست می‌گیرد. و در عکس دیگری، دوست‌دختر ۱۸ ساله‌اش، ویکتوریا مدیروس نادر، روی لبه‌ی صخره دراز کشیده در حالی که پاهایش آویزان است.

پریرا که خود اهل ریو است، به “آژانس خبری کِیتِرز” می‌گوید: «من عاشق زندگی در لبه‌ی پرتگاه‌ها هستم. می‌دانم که مردم آن را دیوانگی و خطرناک می‌دانند، اما به من احساس زنده بودن می‌دهد.»

وی ادامه می‌دهد: «در آن ارتفاع، من فقط باید به قدرت بازوی خودم تکیه کنم تا سقوط نکنم.»

این برای اولین بار نبود که این ماجراجوی برزیلی به لبه‌ی صخره‌ی “پِدرا دا گاویا” می‌رود. پریرا به یاد می‌آورد که دفعه‌ی اول، “واقعا” ترسیده بود به طوری که از صخره آویزان نشد و تنها بر لبه‌ی آن نشست. اما بار دوم، او “آرام‌تر” بود و توانست خودش را از صخره آویزان کند.

این جوان ماجراجو خطرناک‌ترین تجربه‌اش را نیز این‌گونه توصیف می‌کند: «یک بار موقع آویزان شدن، دستم را بریدم و مجبور شدم فورا خودم را بالا بکشم. آن، تنها باری بود که نگران شدم.»

برای دیدن تصاویر در اندازه‌ی بزرگ‌تر، بر روی آن‌ها کلیک کنید.

نظرتان را بنویسید